Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
    Ramecki
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Cool Hipnoza - wasze opinie

Witam Z natury jestem człowiekiem nieufnym więc przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji staram się skonsultować z ludźmi mądrzejszymi ode mnie. Na forum o hipnozie wyczytałem że hipnoza naprawdę działa i może pomóc mi wyleczyć się z nałogu, ktory niestety posiadam Ktoś z was był kiedyś u hipnotyzera? Wierzycie w to czy uważacie za magiczne sztuczki rodem z cyrku?
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 19-03-15 o 12:04

Początkujący
    Mieszka w
    Legnica
    Siła Reputacji
    0

Odp: Hipnoza - wasze opinie

Nie widziałem dowodów naukowych na skuteczność hipnozy, dlatego nie wchodził bym w to. Są natomiast badania i zdarzenia, które pokazują niebezpieczeństwa hipnozy. Bo na czym ta cała hipnoza polega? Na manipulowaniu w podświadomości przez jakąś tam osobę, która nazywa się "ekspertem" i udaje, że wie co robi. Sprawdź sobie temat wszczepiania wspomnień, to zobaczysz jak taki "ekspert" potrafi namieszać, a nawet zniszczyć życie człowieka ... Są też kwestie zagrożeń duchowych związanych z hipnozą (ten argument jest ważny tylko dla wierzących ;-))
    Zamiast magicznych sposobów polecam zwykłą pracę nad sobą, która przyniesie pewne rezultaty i opłaci się w dłuższej perspektywie.

Grzesiek91
    Gość

W pełni się zgadzam z przedmówcą. W każdym przypadku walka z nałogiem to ciężka praca i nie ma magicznego sposoby aby pozbyć się nałogu. Tego typu metody wydają się kuszące, jednak najczęściej jest to kwestia dobrej sprzedaży a nie faktycznej skuteczności.

Tak jak z tymi wszystkimi książkami co to po przeczytaniu ich się rzuca palenie ;D

Chociaż przy paleniu to podobno (usunięta nieopłacona reklama) jest faktycznie skuteczny Nie sprawdzałem osobiście, ale znajomi rzucali przy jego pomocy i mówili że pomaga. Oczywiście to samo w sobie nie załatwi sprawy. Znam też wielu znajomych którzy pomimo brania tego typu rzeczy nie rzucili.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 18-09-15 o 14:32

simian raticus
    Gość

Hipnoza leczy depresję!

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał Ramecki Zobacz post
    Witam Z natury jestem człowiekiem nieufnym więc przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji staram się skonsultować z ludźmi mądrzejszymi ode mnie. Na forum o hipnozie wyczytałem że hipnoza naprawdę działa i może pomóc mi wyleczyć się z nałogu, ktory niestety posiadam Ktoś z was był kiedyś u hipnotyzera? Wierzycie w to czy uważacie za magiczne sztuczki rodem z cyrku?
    Wierz w siebie, a osiągniesz więcej.Hipnoza działa nie na każdego.Jeśli coś postanowisz, to trzymaj się tego.Nikt Ci nie pomoże.Masz jedno życie i tylko Ty decydujesz.

Mieszka w
    Warszawa
    Siła Reputacji
    0

Jeśli wierzysz w to że hipnoza wyleczy Ciebie z nałogu to chcę powiedzieć że się rozczarujesz.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Hipnoza może być pomocna, ale raczej wątpię, by potrafiła zmienić człowieka o 180%.. :/

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Tagi dla tego tematu

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia