Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
 1. #1


  Twoja ocena: Yes No

  Analizer24.pl – narzędzie do analizy sytuacji przedsiębiorstwa

  Prowadzenie małej firmy w realiach kryzysu gospodarczego i niezwykle silnej konkurencji jest dla polskich przedsiębiorców nie lada wyzwaniem, wymaga bowiem analizy i wyciągania wniosków na podstawie wielu parametrów.
  Przedsiębiorcy muszą zadbać o transparentność przepływów finansowych w swojej firmie po to, aby była ona wiarygodniejsza dla partnerów biznesowych. Pozwala to także utrzymać płynność finansową przedsiębiorstwa i szukać nowych obszarów inwestycyjnych. W perspektywie długofalowej fundamentalne znaczenie ma również szybka identyfikacja czynników, które mogą stanowić realne zagrożenie dla istnienia danego podmiotu na rynku.
  Budowa skomplikowanych modeli biznesowych w przypadku małych i średnich firm nastręcza wielu problemów, ponieważ są one tworzone w oparciu o arkusze kalkulacyjne. Ręczne wprowadzenie wielu zmiennych wymaga odpowiednio dużej ilości czasu. Brak automatyzacji jest tu istotnym utrudnieniem, a zatrudnienie do tego celu zewnętrznych firm consultingowych przekracza możliwości finansowe wielu firm z sektora MSP.

  Analizer24 został stworzony z myślą o właścicielach małych i średnich firm, którzy potrzebują narzędzia optymalizującego zarządzanie finansami, a jednocześnie ułatwiającego podejmowanie decyzji, zarówno taktycznych, jak i strategicznych.
  Aplikacja, w oparciu o dostępne dane, dokonuje analizy rentowności projektów, linii produktowych, a także rynków i klientów. Pozwala szacować opłacalność obszarów biznesowych, podpowiada jak utrzymać zakładaną dochodowość oraz w jakie działania zaangażować finanse, praktycznie przenosząc zarządzanie finansami firmy na poziom serwisu internetowego. Dostęp do aplikacji z poziomu przeglądarki internetowej sprawia, że nie trzeba instalować skomplikowanego oprogramowania i zapewnia dostęp do usługi w dowolnym miejscu i czasie. Analizer24 łączy w sobie szereg innowacyjnych funkcjonalności i intuicyjność obsługi. Więcej informacji na www.analizer24.pl.

  Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjne Gospodarka Działanie 8.1. „Dotacje na Innowacje – Inwestujemy w Waszą przyszłość”


 2. #2
  Początkujący Avatar Nescient
  Dołączył
  December 14
  Mieszka w
  Lodz
  Postów
  2
  Siła Reputacji
  0


  Twoja ocena: Yes No

  Odp: Analizer24.pl – narzędzie do analizy sytuacji przedsiębiorstwa

  Swietny program. Szkoda ze jak prowadzilem wlasna firme to o nim nie wiedzialem i firma poszla do piach niestety ;/

 3. #3
  Waler
  Gość


  Twoja ocena: Yes No

  Odp: Analizer24.pl – narzędzie do analizy sytuacji przedsiębiorstwa

  Myślę, że dobre rozwiązania zastosowano też w oprogramowaniu Offigo, można bezproblemowo zarządzać budżetem na inwestycje i modernizacje w firmie, planować wydatki, prowadzić szczegółówą ewidencję, ogólnie w prosty i efektywny sposób zarządzać majątkiem firmy

 4. #4
  Początkujący
  Dołączył
  August 18
  Postów
  3
  Siła Reputacji
  0


  Twoja ocena: Yes No

  Odp: Analizer24.pl – narzędzie do analizy sytuacji przedsiębiorstwa

  Jest wiele tego typu programów, które równie dobrze działają, a mają nawet lepsze funkcje.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •  

Jak czytać DI?

Powered by  
ATMAN EcoSerwer