Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
    Początkujący Avatar wobiektywie5
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Nowa bateria do notebooka

Hej wszystkim Zbliżają się święta i postanowiłam zrobić sobie mały prezencik - kupię sobie nowy akumulator do notebooka, bo stary już nie trybi. Mam laptopa Acer Aspire 5220. Tutaj są jakieś baterie do laptopów Acer. Myślicie, że one będą spoko? Lepiej kupić taką czy oryginał?
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 05-03-15 o 21:40
    Pozbierać jest się dziesięć razy trudniej, niż rozsypać.

pepka
    Gość

Odp: Nowa bateria do notebooka

Jak się kupi dobry laptop z wytrzymałą baterią to nie trzeba sie martwić o jakość baterii . Sama osobiście posiadam laptop marki Dell. Z baterii jestem niesamowicie wprost zadowolona ponieważ wystarcza na bardzo długi okres czasu . Po 1,5 roku od kupna na ponad 10 godzin ! I nie nie to nie żarty
    Z kolei mój mąż miał laptop marki Samsung i bateria już wcale mu nie trzyma.
    Jesli chcecie kupić sprzęcik w dobrej cenie to zajrzyjcie sobie tutaj:
    (spam)
    Na stronie znajduje się porównanie baterii do wszystkich rodzajów laptopów i we wszystkich sklepach internetowych.Pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 05-03-15 o 21:40

Początkujący
    Mieszka w
    Warszawa
    Siła Reputacji
    0

To czy kupić oryginał czy zamiennik baterii do laptopa zależy przede wszystkim od posiadanego budżetu. Zamienni to jakieś 100 - 150 zeta - oryginał 2 razy drożej.
    Jeśli już zdecydowałeś się na zamiennik to poczytaj opinie w necie na temat wybranego producenta zamienników bo ich jakość jest naprawdę różna.
    Niekiedy potrafią różnić się faktyczną pojemnością nawet 2-3 razy od tego co jest wycechowane na obudowie.

Początkujący Avatar sakuranna
    Siła Reputacji
    0

Myślę, że najlepiej zainwestować w oryginał. Może i jest droższy, ale w razie jakby coś nie zatrybiło możesz go reklamować. Ja już parę razy przejechałam się na kupowaniu tańszych zamienników - nie polecam Jest to pozorna oszczędność, a potem i tak (po dłuższym, lub krótszym czasie - częściej krótszym) musisz kupić oryginał, bo sprzęt nie działa jak powinien I na przyszłość, nie polecam kupowania Acerów - słaby sprzęt, szybko się przegrzewa i akumulator pada szybciej niż powinien Przez 3 lata miałam Acera i byłam bardzo niezadowolona. Obecnie używam HPka i na razie nie mam powodów do narzekań

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia