Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
    Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Narzędzia - pytanie o piły taśmowe

Serdecznie witam, szukam sklepu, gdzie zdołałbym nabyć dobre, wypróbowane piły taśmowe. Miałem okazję kupić piły w sklepie w mojej miejscowości, lecz okazały się całkowitą porażką. Wskutek tego wypatruję czegoś sprawdzonego, może być online. Nawet zapłacę więcej za właściwą piłę. Znacie jakieś sklepy lub też producentów, którzy wyprzedają taki asortyment?

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Odp: Narzędzia - pytanie o piły taśmowe

Ja swoje piły kupuję na pily-tasmowe.pl. Solidnie, błyskawicznie i co najważniejsze niedrogo. To producent, który produkuje przeróżne piły taśmowe do cięcia metali. Jeśli chcesz skorzystać z pił do metalu, to wybierz Artsaw. Lokalny producent, który stawia na jakość. Jeszcze nigdy nie miałam z nimi kłopotów. Pozdrawiam

pola
    Gość

A nie ma takich rzeczy w sklepach typu Obi czy Castorama? Mój chłopak kupuje tego typu narzędzia zwykle właśnie tam.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Dopiero co przejrzałem ich propozycję. Ciekawa, muszę przyznać. Mają to, czego w sam raz poszukuję. Odszukałem również drobny poradnik odnośnie doboru podziałek - . Napisałem do producenta, otrzymałem od niego wszelkie wymagane informacje - nie pozostaje mi nic innego, jak zakupić i wypróbować wyroby miejscowego producenta.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 03-07-15 o 23:00

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia