Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
    Mirtka
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Leczenie uzależnień w klinice

lekarz polecił mi taką klinikę do leczenia uzależnień - czy ktoś może powiedzieć czy warto korzystać z takiej pomocy ???
    Czy ktoś z was korzystał z takiej kliniki i mu pomogli?
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 07-04-15 o 08:28

simian raticus
    Gość

Odp: Leczenie uzależnień w klinice

Ja mam nalogow z 10 milionow!

ratun
    Gość

Myślę, że trzeba być wyjątkowo słabym człowiekiem, żeby z czegoś takiego korzystać

Początkujący
    Mieszka w
    Warszawa
    Siła Reputacji
    0

Sam prowadzę od ponad 6 lat prywatny ośrodek leczenia uzależnień. Logika mówi, że podobne zakłady lecznicze powstają ponieważ są potrzebne. Nie widzę różnicy w zaburzeniach krytycyzmu osób cierpiących na zaburzenia psychiczne. Czy to schizofrenia, czy depresja, czy też zespoły zależności, osoby chore maja zaburzenia spostrzegania. Niekrytyczne oceniają swoje zachowania. A trzeba pamiętać, że w przypadku uzależnień często występują również powikłania somatyczne, zespoły abstynencyjne, niekiedy zagrażające życiu. Oczywistym jest, ze na tryb leczenia stacjonarnego, z pobytem w ośrodku, powinni zdecydować się pacjenci w zaawansowanym stadium choroby lub np. ze schorzeniami współistniejącymi, lub Ci, którzy nie mogą samodzielnie odstawić środków psychoaktywnych. Takie wskazania pomoże ustalić lekarz podczas wizyty w gabinecie lub przychodni.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 07-05-15 o 10:20

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Tagi dla tego tematu

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia