Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 30
    Ramecki
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Lightbulb Czy dobry uczynek do nas wróci?

Choć wielu wierzy w tajemniczą moc pomagania, która sprawia, że dobre uczynki w magiczny sposób do nas wracają, to całość jest możliwa do wytłumaczenia w znacznie łatwiejszy sposób. To psychologia, która działa zarówno na nas (jako tych którzy pomagają), jak i dla tych którzy tę pomoc od nas pobierają. Intryguje Cię ten temat? Poczytaj więcej na http://blog.hepika.pl/pozostale-wpis...warto-pomagac/

Baobab
    Gość

Odp: Czy dobry uczynek do nas wróci?

Ja wierzę szczerze w to, że dobre uczynki ZAWSZE do nas wrócą. Myślałem, że to magia, ale okazuje się, że niekonieczne, że da się to jakoś inaczej wytłumaczyć Postaram się robić ten jeden dobry uczynek, ale dziennie, a nie tygodniowo

ratun
    Gość

nie wiem, czy wróci czy nie, ale wiem, że trzeba pomagać innym

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

witam. do mnie w sumie każde moje dobro jakoś potem wróciło, choć w innej postaci i od zupełnie innych osób. ale z drugiej strony masę widzę w moim otoczeniu np ludzi którzy postępują w zyciu paskudnie, a i tak im się wiedzie..i w drugą stronę - ludzi dobrych, kochanych, którzy wszystkim zawsze pomagają i dogadzają, a sami zawsze mają pod górkę....

amberus
    Gość

Niby się w to nie wierzy , a jednak. Pomagam bezrobotnym znaleźć pracę, w internecie. Sam przy tym też zarabiam, ale najfajniejsze jest to jak ktoś za miesiąc otrzymując swoja wypłatę prześle meilem - zwykłe dziękuję. To dużo też znaczy.

Początkujący
    Mieszka w
    Toruń
    Siła Reputacji
    0

dobre uczynki wracają ponieważ jak jesteśmy dobrymi ludzmi, pomagamy itd to inni ludzie którzy otrzymuje od nas naszą dobroć odwdzięczą się tym samym... oczywiście znajdą się wyjątki ale to jak wszędzie
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 06-03-15 o 10:44

amberus
    Gość

Tak, a najciężej jak zauważyłem to w obecnym czasie namówić kogoś do zarabiania poprzez internet. A raczej zasugerować tę możliwość. Wielu nie wierzy a jak skorzysta to dorabia już systematycznie. To też jest pomoc, i to potrzebna wielu.

Początkujący
    Mieszka w
    Olsztyn
    Siła Reputacji
    0

Niestety do mnie takie uczynki nie wracają

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Nie wierzę w coś takiego. Po drugie, nie pomagam drugiej osobie, żeby otrzymać coś w zamian, a jakby nie patrzeć to wracające uczynki takie są.

Wraca wraca tylko w innej formie

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia