Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
    Ramecki
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Leczenie uzależnienia od gier

Obawiam się, że mój znajomy jest uzależniony od gier komputerowych. Jak przekonać go do przyjęcia profesjonalnej pomocy? Nawet już znalazłem miejsce, podobno pracują tam świetni fachowcy. Tylko jak dotrzeć do kolegi? On nie przyjmuje do wiadomości, że jest uzależniony. Będę wdzięczny za wszystkie rady.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 15-06-15 o 10:03

Początkujący Avatar di90
    Siła Reputacji
    0

Odp: Leczenie uzależnienia od gier

Sądzę, że będzie to niemożliwe lub prawie niemożliwe - szczególnie, że korzystanie z komputera jest powszechnie przyjęte za normę a uzależnienie od gier wydaje być przedstawione jako fajne (zna się na czymś, jest na czasie itp.) Dobra strona jest taka, że do uzależnienia od gier łatwiej się przed sobą przyznać. Jedyne, na co mógłbyś zwrócić uwagę, to co zaniedbuje przez gry.
    Ostatnio edytowane przez di90 ; 27-01-15 o 16:19

Początkujący
    Mieszka w
    Warszawa
    Siła Reputacji
    0

Trzasnąć klawiaturą w klawiaturę :P jak nie pomoże to powtarzać do skutku :P

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Trzeba pokazać takiej osobie, że ma problem. Moja młodsza siostra przez uzależnienie od internetu i gier straciła całkowicie kontakt z rzeczywistością. Nie chodziła do szkoły, zerwała kontakt ze swoimi znajomymi z prawdziwego życia. Gdy to wszystko wyszło na jaw, ona sama była jak cień człowieka i zaczęła zauważać problem. Dlatego zgodziła się na terapię w ośrodku leczenia uzależnień System Med https://www.systemmed.pl/uzaleznieni...u-i-komputera/ w Morawicy. Terapia jej pomogła, leczenie wciąż trwa, ale jest skuteczne, z siostrą jest już o wiele lepiej.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Bardzo dobrą kliniką zajmującą się leczeniem uzależnień jest https://medox.org.pl/ . Dzięki ich pomocy w końcu wyszłam z alkoholizmu, więc bardzo się cieszę, że tutaj trafiłam

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia