Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14
    Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

W co inwestować w 2015?

Macie jakieś przewidywania?

pola
    Gość

Odp: W co inwestować w 2015?

Ciężko stwierdzić. Ta granica jest raczej płynna i tendencje nie zmienią się aż tak szybko.

Miro
    Gość

Moja propozycja to obligacje korporacyjne, albo nieruchomości.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 02-03-15 o 12:40

Początkujący Avatar grzesiek83
    Siła Reputacji
    0

Tak jak powiedział poprzednik - ciężko jest stwierdzić jaki sposób inwestowania będzie w przyszłym roku najlepszy. Rok 2015 powinien być udanym rokiem dla Inwestorów, którzy inwestują w polskie akcje - według ekspertów po trzech latach spadku pora na znaczny wzrost. Warto również zastanowić się nad funduszami inwestycyjnymi, które również generują dosyć obiecujące stopy zwrotu

Ramecki
    Gość

według mnie wciąż warto inwestować w złoto. np jest taka oferta (spam), warto się nią zainteresować. poza tym warto też zainwestować w dobry fundusz inwestycyjny.

DIKEJ
    Gość

Myślę, że w złoto.

pepka
    Gość

W złoto nie inwestować, w waluty nie inwestować, w lokaty nie inwestować - więc w co inwestować?
    A może nie inwestować tylko wydawać? Tylko na co wydawać jak nie ma potrzeb. To co się teraz dzieje nie jest do końca normalne w moim przekonaniu i wkrótce musi ulec zmianie. Człowiek z natury jest oszczędny - a teraz po prostu nie może oszczędząć.
    Szukam tam zwykle inspiracji w kwestiach finansowych.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Dokładnie, lepiej jest sobie wcześniej dokładnie doczytać, posprawdzać, a dopiero po głębokim zastanowieniu decydować.

Mieszka w
    Nowy Sącz
    Siła Reputacji
    0

Ja bym natomiast zainwestował w sklepy internetowe. To ostatnio coraz prężniej rozwijająca się branża. Tematyka? Co komu się podoba. Jeśli ktoś szuka już gotowych rozwiązań mogę poleci firmę, która robi strony internetowe. Mają ciekawe portfolio i duże doświadczenie na rynku. Sam posiadam sklep internetowy i nie ukrywam, że całkiem dobrze to idzie. W razie pytań służę pomocą.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 02-03-15 o 12:39
    Strony Hidden Content Nowy Sącz

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Dobrą opcją są jeszcze lokaty bankowe - ale to tylko w sytuacji gdy mamy miliony złotych Przy obecnych stopach procentowych oszczędzanie drobnych sum kompletnie mija się z celem.
    Kolejna opcja na jaką bym stawiała to nieruchomości. Tylko nie w Warszawie czy innych dużych miastach w których ceny są wyśrubowane do granic możliwości. Ale w mniejszych ośrodkach jak np Lublin Czy Białystok. Jedno i drugie miasto to ośrodek akademicki. A a patrząc na ceny nowych nieruchomości + ewentualnie dofinansowanie MDM - wydaje mi się, że są w zasięgu większości z nas.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 02-03-15 o 12:39

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia