Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
    Ramecki
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Co sądzicie o pożyczkach społecznościowych?

Korzystaliście z pożyczek społecznościowych? Czy są one bezpieczne? Słyszałem, że można tak dostać sporą pożyczkę bez zbędnych formalności i z atrakcyjnym oprocentowaniem. Czytałem też o nich, ale szukam kogoś, kto już przetestował te pożyczki. Zaryzykować czy lepiej iść do normalnej firmy pożyczkowej?
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 07-04-15 o 15:13

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Odp: Co sądzicie o pożyczkach społecznościowych?

Nie brałem nigdy, ale udzielałem. Fajna opcja na inwestycję. Muszę tylko przegadać z księgową jak to potem rozliczyć i czy w ogóle. Chyba, że macie już sprawdzony scenariusz?

easy123
    Gość

Cytat Napisał serwis.sat Zobacz post
    Po pozyczke chodzi się do banku a nie do firm pożyczkowych.
    ok ale jak bank ci nie chce dac to uwiez mi ze lepsze takie społecznościowe pożyczki niż pozabankowe

ratun
    Gość

Jest to ciekawa alternatywa dla banków, ale moim zdaniem bardzo łatwo wpaść tu w kłopoty, ponieważ nie ma odpowiedniej weryfikacji

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

No nie wiem, do banku zaufanie straciłem, od drugiej osoby pożyczki wolę nie brać. Ostatnio (jeżeli chodzi o pożyczki i kredyty) brałem pożyczkę w firmie z Lublina I wszystko poszło okej.
    Dlatego ja odradzam pożyczki społecznościowe, można się sparzyć. Lepiej znaleźć zaufaną firmę, która prowadzi takie usługi bądź bank..
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 22-08-15 o 01:13

andrzejkoziol11
    Gość

Na czym dokładnie polega pożyczka społecznościowa, jakie są warunki udzielenia tej pożyczki. Czy może ktoś opisać szczegółowo jeśli miał styczność z tą formą pożyczania pieniędzy? Jakie są opinie dotychczasowych klientów?

Deryl
    Gość

POżyczki społecznościowe to nic innego jak jak udzielenie kredytu przez jedną osobę dla drugiej . Zazwyczaj organizowane jest to przez jakąś firmę ,która oczywiście pobiera od tego opłatę. Ryzyko niestety ponosimy my ,w przypadku gdy udzielamy takiego finansowania drugiej osobie ,choć można trochę się zabezpieczyć bo organizator też udziela nam wsparcia (za nasze pieniądze ) w postaci windykacji i lub weryfikacji osoby w bazach.

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Pożyczki społecznościowe są rozwijającym się rynkiem, oraz dobrą alternatywą dla chwilówek.

darco
    Gość

Są specjalne platformy internetowe dla osób zainteresowanych zarówno zaciąganiem jak i finansowaniem pożyczek społecznościowych i tam radzę szukać informacji oraz najlepszych ofert. Ja nie do końca jestem fanem tego rozwiązania. Większe zaufanie wzbudzają u mnie pożyczki zarejestrowanych firm pożyczkowych.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 13-03-18 o 14:25 Powód: spam

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

widziełm coś takeigo

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia