Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
    Ramecki
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Pościel dla dzieci - opinie

Co sądzicie o takiej pościeli dla dzieci (spam)???
    Moja znajoma poleciła mi ten sklep i mówiła, że bardzo dobra jakość w dobrej cenie - co sądzicie?
    Jakie są wasze opinie?
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 01-03-15 o 22:27

Początkujący
    Mieszka w
    Warszawa
    Siła Reputacji
    0

Odp: Pościel dla dzieci - opinie

W tym sklepie nie kupowałam jeszcze pościeli. Zadarzyło mi się paręrazy kupić pościel w róznych sklepach i czekałam na nia czasami do dwóch tygodni mimo informacji na sklepie o szybkiej realizacji zamówień - to może wkurzyć. Mój sprawdzony sklep gdzie "szybko" można kupić pościel - www.kamkryst.pl Odnośnie cen pościeli w sklepach to są podobne - chyba duża konkurencja.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Ja akurat nie miałam nigdy problemu z szybkością dostawy, chociaż nie dotyczyło to tych sklepów. A ta pościel z hippo wygląda bardzo ładnie i sama chętnie bym ją zamówiła.

Początkujący
    Mieszka w
    Warszawa
    Siła Reputacji
    0

To nie wiem czy jam mam pecha, czy jednak nadal sporo sklepów ma problemy z szybkością realizacji zamówień. Oczywiście nie dotyczy to tylko sklepów z pościelą, ale wszystich sklepów online, gdzie sprzedawcy zapewniają o szybkiej realizacji dostaw. Wiem, że prawo na to zezwala bo chyba dostawa musi być zrealizowana w ciągu 30 dni, ale skoro ktoś pisze że wysyła w dwa dni to niech to zrobi. Jeśli tegi nie robi, to coś jest nie tak. Nie ma problemu, gdyy jest czas, ale gdy mamy 3-4 dni np. na prezent to czas odgrywa dużą rolę i jest to robienie kogoś w banię.

sesjebankowe
    Gość

Odp: Pościel brutto netto

Przecież to polska, paczka prędzej dojdzie za granicy do Polski 3000 km. niż z Polski do Polski 30 km. Taki kraj, co zrobić
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 01-03-15 o 22:27 Powód: li

Początkujący
    Mieszka w
    Warszawa
    Siła Reputacji
    0

Odp: Pościel brutto netto

Moim zdaniem to nie problem, że to Polska - tylko Polacy tak robią. Pisze co innego - robi co innego. Pościeli, czy innych rzekomo posiadanych rzeczy na stanie nie mają - a w opisie piszą bzdury. I po zamówieniu przez człoweika zaczyna się szukać towaru. Często zamawiam przez internet i są sklepy, gdzie nie ma takich problemów. W opisie jest info, że na zamówienie trwa to 3 dni dłużej i jest OK. To ja decyduję czy będę czekać, czy szukam gdzie indziej. Ale nie tak być powinno jak wcześniej wspomniałam.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Tagi dla tego tematu

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia