Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Mieszka w
    Warszawa
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Odp: Co na przedwczesny wytrysk

hej, lepiej byłoby jednak skonsultować się ze specjalistą, tylko najpierw musisz do tego przekonać faceta a z tym będzie trudniej bo to w ogóle ciężki dla chłopa temat. spróboj kilka razy, on sam musi chcieć. a jak kompletnie się nie uda, a Ty nadal będziesz niezaspokojona to wezcie coś z sieci na próbkę.. podobno to super działa nie wiem bo nie stosowałem

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Tak tak. Od razu ikść do specjalisty i faszerować się sildenafilem ( czy viagrą jak komu wygodnie ponieważ są to dwa takie same środki). Po pierwsze należy raczej zastanowić się co jest powodem zaburzeń erekcji bo może byc ich sporo:
    zła dieta
    stres
    nieodpowiednia aktywność fizyczna

Nie jest to rówineż dolegliwość , która dotyka wyłącznei starszych meżczyzn. Młodzi również chorują tylko wielu sie do tego nie przyznaje. Zwyle pomaga coś ziołowego.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Ziołowych? słyszałam, że sam imbir pomaga ale nie wiem jak to w praktyce wygląda.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

A nie przypadkiem żeń szeń? Nie myl imbiru z żeńszeniem :P Bo właśnie ponoć żeń szeń jest o wiele lepszy na erekcję a nie jest to jednak to samo. Poza tym o wiele lepsze są środki z l arginina. L arginina sprawia,ze poprawia się ukrwienie narządów płciowych. Zwiększa się ilość azotu w krwi. Na tym polega jej działanie. Poza tym polecam inną dietę. Nie powinno się nadużywać alkoholu. Przynajmniej nie przed seksem ( co nie jest w sumie takie dziwne ponieważ jak się napijesz to penis Ci raczej nie stanie). Poza tym sam temat dotyczy nie tylko zaburzeń erekcji ale przedwczesnego wytrysku. O ile na zaburzenia erekcji pomogą niektóre, to na zaburzenia wytrysku polecam coś innego. Jak chusteczki czy też po prostu masturbację pod prysznicem.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 13-10-17 o 23:04 Powód: usunięta reklama

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Chusteczki? A o tym nie słyszałam?

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Bo nie jest to tak znane, chociaż moim zdaniem o wiele lepsze niż specjalne gumy. Po pierwsze można je stosować nawet jak nie używacie z laską prezerwatyw a jak wiadomo bez gumy jest o wiele przyjemniej.Po drugie nie mają ( przynajmniej w moim przypadku) takiego negatywnego działania jak prezerwatywy ze środkiem znieczulającym członka kiedy to niczego nie czułem podczas fiku-miku.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia