Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16
    pepka
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Co na przedwczesny wytrysk

Cześć ! Piszę w dziale męskim bo może Wy - faceci coś mi doradzicie. Mój mąż jest totalnym krótkodystansowcem. Nie wiem co mu się stalo, kiedyś tak nie było a teraz potrafi skończyć w kilka sekund. No móże do 3 minut jak robimy to drugi raz.
    Sama jestem niezaspokojona, mąż również widzę jak się frustruje
    Może jest to skutek stresu?
    Jak sobie z tym radzić?

Cudak
    Gość

Odp: Co na przedwczesny wytrysk

Może się stresuje albo po prostu mu tak dobrze i jego frustrację powoduje to,że coś od niego chcesz.
    Są dwa rozwiązania:
    albo ćwiczenia ( niemniej to nie u każdego zdaje egzamin i też wymaga silnej woli)
    albo (tu wycięta próba spamowania) - jest to kuracja tabletkami, obecnie chyba jedyny skuteczny oraz przebadany środek.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 28-06-15 o 20:36

pepka
    Gość

Cytat Napisał Cudak Zobacz post
    Może się stresuje albo po prostu mu tak dobrze i jego frustrację powoduje to,że coś od niego chcesz.
    Są dwa rozwiązania:
    albo ćwiczenia ( niemniej to nie u każdego zdaje egzamin i też wymaga silnej woli)
    albo (kolejna próba spamowania) - jest to kuracja tabletkami, obecnie chyba jedyny skuteczny oraz przebadany środek.
    Czy te tabletki są bezpieczne ? Co zawierają, że dzięki nim można dłużej uprawiać seks?
    Ćwiczeń ponoć próbował ( chociaż szczerze to nawet mnie nie ciekawi jakich ...). Ale mu ponoć nie pomogły.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 28-06-15 o 20:37

ratun
    Gość

Po prostu rozluźnij trochę mięśnie

Siła Reputacji
    0

Witam, mi osobiście pomaga alkohol w niedużych ilościach, np. jakiś drink przed stosunkiem.

Cudak
    Gość

Cytat Napisał pepka Zobacz post
    Czy te tabletki są bezpieczne ? Co zawierają, że dzięki nim można dłużej uprawiać seks?
    Ćwiczeń ponoć próbował ( chociaż szczerze to nawet mnie nie ciekawi jakich ...). Ale mu ponoć nie pomogły.
    Pewnie,ze bezpieczne. (tu próba spamowania) zawieraja same ziolowe skladniki, zreszta zerknij sobie:
    (wycięta próba spamowania)
    Moze nie jest to obecnie najtanszy srodek na rynku ale posiada wszystkie certyfikaty, jest dopuszczony, przebadany oraz udowodniono jego skutecznośc. Chyba wiecej pisac tutaj nie musze.

mezo
    Gość

A na mnie właśnie alkohol bardzo źle działa . Moze wstyd sie tutaj przyznac ale mialem po nim zaburzenia erekcji :P
    Z kolei (dalszy ciąg próby spamowania tym samym) Okazaly sie skuteczne. Radze jednak brac cały komplet. Zarówno tabletki jak i spray. TYlko wtedy dzialanie jest naprawde skuteczne. Takie jakiego sie oczekuje.
    Pozdro.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Potwierdzam. Ćwiczenia nie działają. Większość preparatów równeiż nie. Szczególnie te wszystkie cuda na allegro sprzedawane przez nieznanych sprzedawców w niskich cenach. Również miałem do czynienia z jednym z nich (tutaj wycięty spam) i obecnie widzę,że jest to w zasadzie jedyny skuteczny środek ( i nic dziwnego w sumie poniewaz jest przebadany oraz dopuszczony).
    Z drugiej strony niewpodzianka równiez moze sie zdarzyc. Szczegolnie jak człowiek masturbował sie całe zycie a trafia na jakąs swietna dziewczyne.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 28-06-15 o 20:36

Dog
    Gość

To racja jak człowiek sie masturbował całe życie i później poznaje dziewczynę fajna przychodzi do sexu a tu szybo kończy bo tak organizm przyzwyczaił sie do szybkiego kończenia. Dlatego trzeba ćwiczeń panować nad sobą, żeby tak się nie podniecać mocno nie jest to łatwe ale ważniejsze jest to żeby partnerka też była zadowolona z sexu. Warto jest powalczyć proponuje do tego stosować preparat (próba spamowania) jest sprawdzony i wiele osób go stosuje, to jest moja recepta na to żeby tak szybko nie dojść . Wiem coś o tym bo miałem ten sam problem i ja tak sobie z tym poradziłem tu macie namiary na tan preparat ...
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 28-06-15 o 20:38

Petti
    Gość

Masz troche racji chociaż nie zawsze jest tak jak mówisz, niektórzy tak po prostu maja genetycznie... To tak samo jak z impotencją jest uwarunkowane raczej genetycznie i pomagaja na to tylko konkretne leki... Z przedwczesnym wytryskiem jest podobnie, niektórzy po prostu nie mogą inaczej...
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 05-08-15 o 00:02

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia