Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
    Ramecki
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Cool Jak stać się bogatym?

Wiadomo, że nikt nie może stać się bogaty w krótkim czasie i bez wysiłku (chyba, że wygra na loterii albo dostanie spadek po ciotce z Ameryki, ale to mało prawdopodobne). Co więc zrobić, żeby stać się bogatym człowiekiem? Należy najpierw właściwie ukierunkować swoje myślenie. Wszystko bowiem zaczyna się w naszej głowie. Polecam wam afirmacje bogactwa, które wyrobią w was nawyki i myślenie bogatego człowieka. Staniecie się bardziej kreatywni pod względem pomysłów na biznes, a wasza motywacja do działania wzrośnie. Warto spróbować.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 09-03-15 o 09:30

Początkujący
    Mieszka w
    Poznań
    Siła Reputacji
    0

Odp: Jak stać się bogatym?

Jak stać się bogatym? Wpaść na super nowatorski pomysł i zrealizować go aby na nim zarobić. Nic prostszego

Początkujący
    Mieszka w
    Katowice
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał Adam_1971 Zobacz post
    Jak stać się bogatym? Wpaść na super nowatorski pomysł i zrealizować go aby na nim zarobić. Nic prostszego
    Nie wystarczy wpaść na pomysł. Trzeba jeszcze umieć go zrealizować, wprowadzić do sprzedaży, zyskać klientów i umieć inwestować zyski, by rozwijać firmę i zarabiać coraz więcej

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Dokładnie pomysł to jedno, a realizacja to drugie- o wiele trudniejsze i przesądzające o końcowym sukcesie

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Ciężka praca i dobre rozpoznanie rynku, w każdej branży się powiedzie.

Koprobo
    Gość

Ja się stałem bogatszym człowiekiem jak w koncu się przełamałem i wyjechałem do pracy do Holandii znalazłem spoko agencje z Polski i na ich stronie zalezłem interesujaca mnie oferte. Słyszalem juz ze firma jest sprawdzona wiec sie nie obawialem, ze zostane oszukany. współpracuję już z nimi 2 lata i moja stopa życiowa rośnie
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 03-12-15 o 10:27 Powód: spam

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia