Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
    Cudak
    Gość

Gdzie kupić meble z rattanu?

Postanowiłam odświeżyć wygląd pokoju i kupić meble z rattanu, które są lżejsze i moim zdaniem ładniejsze niż normalne. Może ktoś z was wie, gdzie szukać tego typu rzeczy? Ze smutkiem muszę stwierdzić, że w sklepach meblowych nie mają zbyt dobrego wyposażenia w tym zakresie.

pepka
    Gość

Odp: Gdzie kupić meble z rattanu?

Cytat Napisał Cudak Zobacz post
    Postanowiłam odświeżyć wygląd pokoju i kupić meble z rattanu, które są lżejsze i moim zdaniem ładniejsze niż normalne. Może ktoś z was wie, gdzie szukać tego typu rzeczy? Ze smutkiem muszę stwierdzić, że w sklepach meblowych nie mają zbyt dobrego wyposażenia w tym zakresie.
    Powiem Ci,że takie mebelki czasami naprawdę fajnie prezentują się w pokojach. Na dole w salonie mam tradycyjny komplet ale już na górze w telewizorni postawiłam komplet z rattanu. Pomieszczenie nie jest duże tak więc uznałam,że nie ma sensu przytłaczać to tradycyjnymi meblami.
    Zamawiałam je jakieś pół roku temu tutaj:
    (spam)
    Widzę obecnie,że komplet jaki kupowałam jest w promocji tak więc z jednej strony trochę szkoda,że nie poczekałam z kupnem, z drugiej meble przydały się.
    Mam te:
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 28-02-15 o 15:20

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał Cudak Zobacz post
    Nie napisałęś z jakiego jesteś miasta lub czy to ma być z netu. Galeria pod wiatrakami w Słupsku (Kobylnica) jest sklep gdzie mają stylowe (rattanowe i nie tylko) meble na ciągłej wyprzedaży (rzeczywiście bardzo dobre ceny) mieli się zwinąć ze 2 lata temu a dalej przywożą towar i handlują
    Pozdrawiam
    Przemek

faddas
    Gość

Jak trwałe są takie meble?

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia