Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Odp: Jakie plany na walentynki 2015 ?

W zeszłym roku zabrałem żonę do restauracji na romantyczną kolację, ale w tym roku postanowiłem zaskoczyć ją zupełnie czymś innym: po pierwsze zamierzam przygotować cos sam w domu, bo zona długo pracuje i chcę jej zrobić niespodziankę, po drugie zamówiłem w netii neta i tv (jeszcze 200 zł dostałem na prezent z okazji walentynek) i powinna być już do tego czasu, więc obejrzymy sobie coś fajnego, a na pewno stacje sie postarają i będą nadawały coś fajnego.

Cudak
    Gość

A ja moją zabieram na romantyczny weekend do hotelu nad morzem. Myślę, że będzie zadowolona, szczególnie, że teraz ma nie najlepszy okres w pracy i jest zmęczona. Wybrałem hotel ze SPA, więc będzie się mogła zrelaksować.
    Może pogoda nie jest zbyt zachęcająca, ale mam nadzieję, że w sobotę będzie świecić słońce, więc pójdziemy chociaż na krótki spacer na plażę, a potem może zwiedzimy okolicę. Wieczorem pewnie jakaś dobra kolacja, za to w niedzielę oddamy się zabiegom relaksującym.
    Powinno być dobrze, przynajmniej taką mam nadzieję.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 04-03-15 o 21:50

Siła Reputacji
    0

A może by tak pod Kraków, ja rozważam zabranie ukochanej na walentynkową kolację,do restauracji z hotelem, piękne pokoje mają
    w Chochołowym Dworze (chętnie bym pokazał który konkretnie, ale nie mogę dodawać linków w chwili obecnej :P)
    Był tam ktoś? Myślicie, że się jej spodoba to miejsce? Bo o kolację jestem spokojny

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Ja byłem w zeszłym roku w restauracji z hotelem i SPA Farmona w Krakowie, bardzo polecam Co prawda ceny dość wysokie, ale w końcu to walentynki A w tym roku myślę o przygotowaniu kolacji, ewentualnie zamówienie kateringu do domu i ogólnie romantyczny nastrój, dobre wino Mam nadzieję, że narzeczonej się spodoba

Początkujący
    Mieszka w
    Wrocław
    Siła Reputacji
    0

Ja tak jak dambo, planuję w tym roku w domowym zaciszu spędzić walentynki. Wino, kolacja, może jakiś fajny film romantyczny. Na pewno nigdzie nie będziemy wychodzić.

Ramecki
    Gość

Ja polecam spędzenie Walentynek (i każdego innego weekendu) na Kaszubach. Nad jeziorem Cheb jest do wynajęcia piękny domek z kominkiem. . Byłem tam w zeszłym roku z żoną i była zachwycona. Cisza, spokój, zero telewizji, internetu. Można się zrelaksować i zapomnieć na chwilę o problemach.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 27-02-15 o 20:55

Siła Reputacji
    0

Ja dzisiaj z mężem spędzamy Walentynki w Krakowie. Przyjechaliśmy wczoraj. Mamy w planach zwiedzanie Krakowa, spacer kładką Ojca Bernetka, mamy kłódkę, którą zamierzamy powiesić i zamknąć wspólnie a wieczorem pójdziemy na kolacje do restauracji Mekong w Bonarka City Center.

arekmozer
    Gość

Wspólny wyjazd we dwoje. Jakiś fajny hotel albo noclegi. W okolicach białobrzegów są właśnie noclegi z możliwością jazdy konnej. To jakiś pomysł na romantyczne walentynki, ale i weekend.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

A ja spędziłam walentynki z mężem w domu I nie żałuje! Super dzień

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia