Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19
    mezo
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Jakie plany na walentynki 2015 ?

Nie mam jeszcze pomysłu gdzie zabrać żonę na tegoroczne walentynki. W ubiegłym roku urządziliśmy sobie kilkudniowy wypad do spa w Nałęczowie. W tym roku jeszcze się nie rozglądałem. A wy?

pepka
    Gość

Odp: Jakie plany na walentynki 2015 ?

Cytat Napisał mezo Zobacz post
    Nie mam jeszcze pomysłu gdzie zabrać żonę na tegoroczne walentynki. W ubiegłym roku urządziliśmy sobie kilkudniowy wypad do spa w Nałęczowie. W tym roku jeszcze się nie rozglądałem. A wy?
    Powiem Ci, że my z męzem w zeszłym roku siedzielismy w domu... Oboje musieliśmy pracować tak więc niemożliwym było coś konkretnego zorganizować .Za to w tym roku zarezerwowalismy sobie już imprezę walentynkową.
    Jedziemy do Konstancina Jeziornej do Dworu Konstancin - tutaj możesz sobie poczytać jaki pakiet walentynkowy oferują. Są tam dwa noclegi ze śniadaniami oraz impreza walentynkowa z open barem ( mąż szczerze to czeka chyba tylko na ten open bar... )
    Bawiliśmy się tam na sylwestra . Bardzo nam się tam podobało tak więc w tym roku wracamy.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 04-03-15 o 22:49

Siła Reputacji
    0

Jeszcze wszystko nie jest ustalone, ale planujemy wybrać się na weekend do Wrocławia. To właśnie w tym mieście się poznaliśmy, a w tym roku obchodzimy 10 rocznicę ślubu, więc fajnie będzie wrócić na stare śmieci. Wrocław to piękne i ciekawe miasto. Na pewno nie będziemy się nudzić.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 29-06-15 o 22:45

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

teatr! mąż nigdy na komedii nie był, nie wie co tracił, więc go wyciągam na Mayday

Początkujący Avatar di90
    Siła Reputacji
    0

Restauracja a później w domu. ;P

Obserwator Avatar Fart
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał mezo Zobacz post
    Jeżeli masz czas na wypad na kilka dni, to może zajrzyj na strony biur podróży, bo również one podłączyły się pod walentynki
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 27-02-15 o 13:35

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Widzę, że już nawet biura podróży robią co mogą by przyciągnąć klientów podczas walentynek . Ja raczej w żaden sposób nie celebruję tego święta, uważam, że są lepsze okazje na wspólne wyjazdy czy dawanie prezentów.

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Proponuję Kaszuby, piękne miejsca oraz hotele i suuuper klimat. Warto się zastanowić

Początkujący
    Mieszka w
    Łódź
    Siła Reputacji
    0

Teraz jest bardzo dużo ofert dla zakochanych. Proponuję Wiedeń, Budapeszt czy Pragę. O tej porze roku jest tam naprawdę bardzo ładnie.

Początkujący Avatar Trebacz
    Siła Reputacji
    0

Wygląda zachęcająco niestety, ze względu na pracę nie mogę sobie pozwolić na wyjazd, ale spędzimy miły wieczór w domu przy winku
    Are you talkin to me?

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia