Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Twoja ocena: Yes No

Czy polecacie suplement diety na odchudzanie - figurena slim?

Rozpoczęłam z nowym rokiem odchudzanie. Zaplanowałam sobie że odchudzę się według najbardziej popularnych metod i rad m.in na forach internetowych czyli dieta MŻ, ćwiczenia i uśmiech na twarzy. Niestety to jest dla mnie nie do przebrnięcia. Nie dałam rady z utrzymaniem tych zaleceń - bardzo ciężko mi wytrwac w tych postanowieniach. Zaczęłam więc szukac jakiegoś suplementu który wspomoże moje działania i jak zobacze efekty to wydaje mi się że będzie to wystarczająca dla mnie motywacja żeby wytrwać w odchudzaniu. Co polecacie, ja usłuszałam od koleżanki o figurenie i chciałam się dowiedzieć jak w temacie czy ktoś z Was stosował i moze się wypowiedzieć na ich temat? Wiem że pewnie część użytkowniczek będzie chciało mnie zniechęcić do stosowania suplementów ale ja juz jestem pewna że bez tego ne dam rady, a słyszałam też pozytwyne opinie na ich temat.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Odp: Czy polecacie suplement diety na odchudzanie - figurena slim?

Według mnie żaden suplement diety nie załatwi za nas sprawy i ja od nich stronię. Zdecydowanie bardziej wolę udać się do dietetyka po Akademii Dietetyki i odchudzać się w zdrowy oraz racjonalny sposób. Ani suplementy, ani żadne diety cud nie są dla mnie dobrym rozwiązaniem.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 29-06-15 o 21:42

Początkujący Avatar Trebacz
    Siła Reputacji
    0

Popieram - współlokatorka próbowała chyba wszystkiego z suplementów na odchudzanie i nie było efektów, dopiero porządne ćwiczenia i rzeczywista dieta pomogły
    Are you talkin to me?

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Nie można aż tak generalizować. Zamiast wszystko wsadzać do jednego worka najlepiej zastanowić się nad tym co się kupuje i przed ostatnią decyzją poznać skład popytać dietetyka i wtedy dopiero dokonać zakupu jak już tak nie ufamy wszystkim suplementom, ciekawe tylko czy jak dopada kogoś przeziębienie to czy tak szuka opinii na temat witamin w postaci tabletek Moim zdaniem suplement figurena to dobry wybór, stosowała koleżanka i schudła do sylwestra 7 kg - w trochę ponad miesiąc

pepka
    Gość

Bez przesady. Jeśli ktoś ma niewielką nadwagę to nie musi przecież od razu biec do dietetyka po odpowiednią dietę... W sieci jest tak wiele różnych diet, sposobów ,że można sobie potestować.
    Wiele tych wszystkich suplementów ma bardzo dużą siłę reklamy. Nie należy jej wierzyć. Sama biorę chrom: (wycięta reklama)
    Nie jest wprawdzie tak rozreklamowany ale bardzo skuteczny. Środek zmniejsza łaknienie, zawiera bardzo wiele dobrych składników tak wiec polecam wszystkim, którzy walczą z nadwagą.
    Warto jest oczywiście ćwiczyć. Bez aktywności fizycznej nie uda się schudnąć.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 29-06-15 o 21:42

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

ale dużo cześć tych preparatów właśnie zawiera chrom i oprócz tego wiele innych pomocnych przy odchudzaniu składników. W jednej kapsułce masz wszystko co trzeba...

julka
    Gość

A wiecie, że chrom, jeśli mamy go w organizmie za dużo, to może wywołać podobno raka? Ja kiedyś brałam taki suplement i rzeczywiście, słodyczy mi się nie chciało, ale jak się o tym naczytałam, to przestałam to brać. No i obecnie jestem zdania, że najlepiej jednak pójść do dietetyka, albo nawet samemu zacząć jeść racjonalniej. Wyższość dietetyka polega na tym, że zrobi ci jeszcze badania, a samemu nie zawsze się wszystko wie.
    Ja chodziłam też do takiej pani w Warszawie. Moim zdaniem to świetna specjalistka, mi bardzo pomogła.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 14-07-15 o 13:11

Agneska
    Gość

Ja ogólnie nie jestem za stosowaniem takich suplementów.Ale mój facet stosuje (wycięty spam) (wiem,że jest tego odpowiednik dla kobiet tylko nie znam dokładnie nazwy) i jest bardzo zadowolony efektem stosowania.Wnioskuje,że ten dla kobiet tez będzie dobry.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 22-08-15 o 14:31

Początkujący
    Mieszka w
    Myślenice
    Siła Reputacji
    0

Z suplementami diety to bym jednak uważał. Lepiej opracować odpowiednie posiłki z dietetyki niż "posiłkować się" tego typu środkami.
    Jeżeli mimo tego, że zdrowo się odżywiasz i dużo się ruszasz, to być może twój organizm ma skłonności do tycia. Z suplementami efekt i tak będzie krótkotrwały.

Myślę, że suplementy są o tyle fajne, że negatywnie nie ingerują w zdrowie, szczególnie te naturalne wyciągi i ekstrakty witaminowe, ekstrakty z roślin. Do skutecznego odchudzania potrzebna jest jednak zbilansowana dieta, a suplementy mogą jedynie pomóc w walce z kilogramami. Na pewno nie należy się nastawiać, że tabletki "odchudzą za nas"

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia