Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 29
    porter
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Odp: Gdzie założyć konto?

Ja mam konto w jednym z banków i jestem bardzo z niego zadowolona. Mają dobre warunki i nigdy nie zawiodłam się na obsłudze. Wniosek można złożyć online i aktywować konto przelewem, także minimum formalności. Polecam poczytać więcej informacji na stronahc banków.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 11-05-15 o 15:56

monialis321
    Gość

Po wstępnej analizie, wygląda na to, że można wyróżnić cztery konta: w mBanku, ING, BOŚ Banku i w BGŻ optima. Te oferty mają najlepsze warunki IMO.

dariawalasek
    Gość

Ja polecam konto w banku, gdzie jest darmowe, przelewy są bezpłatne, wypłacanie ze wszystkich bankomatów w Polsce też jest za darmo. Godna polecenia jest też ich aplikacja mobilna.

Deryl
    Gość

Niestety nie ma idealnego ,każdy ma inne wymagania jednemu potrzene są np. ekspresowe przelewy innej osobie limit kredytowy . To jest sprawa bardzo indywidualna ,aczkolwiek można ją trochę uogólnić.

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Warto jest korzystać z porównywarek bo tam posortujesz sobie konta według własnych wymagań.

Luk
    Gość

Obecnie prawie wszystkie konta są płatne. Jak już wspomnieli poprzednicy - wszystko zależy od indywidualnych oczekiwań.

Mieszka w
    Katowice
    Siła Reputacji
    0

Wybór konta jest uzależniony do wieku i od możliwości finansowych osoby zakładającej konto. Dla studentów polecał bym konto w banku millennium, a dla osób starszych konto w Smart banku bo jest darmowe albo w ING Banku bo jest stabilne.

Mieszka w
    warszawa
    Siła Reputacji
    0

Zalezy tez jakie to konto chcesz założyc jezeli chodzi o konto oszczędnościowe to najlepsze obecnie jest w Orange, konto oszczednosciwe orange finance. masz 3,5 % i max 10 tys mozesz wpłacic.

Jest jedno konto, od bgż bnp, na którym jest oprocentowanie 4%, nazywa się ikontoaktywator, ale trzeba zapewnić stałe wpływy na rachunek. Ktoś z was korzystał?

Początkujący
    Mieszka w
    Warszawa
    Siła Reputacji
    0

Ja od dawna mam konto w ING Bank Śląski, zakupy w sumie za min 200 zł zapłacone kartą = brak opłat za prowadzenie konta, niestety nie można już wypłacać z każdego bankomatu bez prowizji.
    Zobacz nasz blog o konsolach Sony i Xbox ps3info.pl

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia