Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
    flora
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Jak sprawdzić swoją zdolność kredytową?

Czy mogę samodzielnie sprawdzić jaką mam zdolność kredytową? Chciałabym wiedzieć czy w ogóle mam szansę dostać kredyt na mieszkanie zanim pójdę do banku. Niby mam czyste konto w BIK, stałą pracę z niezłą pensją, ale czy to mi gwarantuje kredyt? Sama nie wiem... Podobno od tego roku jeszcze ciężej dostać kredyt.

Ramecki
    Gość

Odp: Jak sprawdzić swoją zdolność kredytową?

Generalnie to każdy bank nieco inaczej liczy zdolność kredytową klientów, ale jest gdzieś w internecie kalkulator, który powoli Ci policzyć na jaki kredyt Cię stać. Wiadomo, że nie jest to narzędzie, które da Ci 100% pewności, że tyle właśnie maksymalnie możesz pożyczyć, bo w każdym banku mogą Ci podać inną kwotę. Dlatego nie załamuj się, gdyby ta kwota Cię nie satysfakcjonowała, bo może w banku będą mieć dla Ciebie lepsze wiadomości.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 06-03-15 o 11:08

MarysiaQ
    Gość

Chyba jest na internecie kilka miejsc w ktorych można obliczyć sobie taką zdolnośc kredytową. Jak sie nie myle to na niektórych stronach też mozesz obliczyć taką zdolność kredytową. Warto to zrobić zanim zaczniemy starać sie o kredyt.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 06-03-15 o 11:08

nataliakozakiewicz
    Gość

najlepiej udać się do banku tam Ci dokładnie wyliczą, bo wezmą po uwagę inne opłaty itd

Baobab
    Gość

Cytat Napisał nataliakozakiewicz Zobacz post
    najlepiej udać się do banku tam Ci dokładnie wyliczą, bo wezmą po uwagę inne opłaty itd
    to jest dobry pomysł, ale warto się także udać do doradcy kredytowego, on może Ci pomóc w tej kwestii. ja korzystałem z usług dobry doradca kredytowy w Polkowicach i byłem naprawdę zadowolony. doradca przygotował dla mnie porównanie kredytów i pomógł mi wybrać ten najlepszy dla mnie. pomógł mi też przy tych wszystkich formalnościach.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 06-03-15 o 11:06

Maciejo
    Gość

Fakt, obecnie nieco trudniej dostać kredyt. Przede wszystkim, żeby dostać kredyt hipoteczny w 2015 roku trzeba spełnić warunek 10% wkładu własnego. Poza tym nikt nie da ci gwarancji dostania kredytu, dopóki nie złożysz wniosku kredytowego w banku albo nie uzyskasz promesy kredytowej. A zdolność kredytową możesz orientacyjnie obliczyć na wielu serwisach poświęconych kredytom
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 06-03-15 o 11:05

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

najlepiej złóż wniosek do banku i oni się z Tobą skontaktują i dobiorą Ci ofertę jeśli będzie to możliwe.

marylaflanc
    Gość

A w Biurze Informacji Kredytowej można sprawdzić zdolność?

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Na forum-kredytowe specjaliści bankowi sprawdzają zdolność przez internet.

Julita
    Gość

Za darmo można zrobić to przez internet. Są tu dostępne kalkulatory kredytowe, a jeśli nie wiecie jak dokładnie wyliczyć swą zdolność kredytową, zawsze o pomoc można zapytać na profesjonalnym forum kredytowym, takim jak to.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 15-06-15 o 10:00

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia