Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
    Ramecki
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Red face Planujecie budowę domu?

Szukałem ostatnio informacji na temat budowy domu i trafiłem na forum budowlane. Korzystaliście już może z jakiegoś forum o tej tematyce? Ja własnie biorę udział w dyskusji o domach energooszczędnych, bo chcę się dowiedzieć czy można wybudować taki dom za rozsądną cenę. Zapraszam do dołączenia do rozmowy
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 11-03-15 o 18:19

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Odp: Planujecie budowę domu?

Póki co to szukałam informacji tylko na Muratorze, ale zerknę na to forum. Na Muratorze udało mi się znaleźć firmę, która robi wylewki mixokretem, więc jestem pozytywnie nastawiona do poszukiwania pomocy na forach budowlanych. A pewnie każdy chciałby mieć dom energooszczędny, więc chyba warto jest przeczytać tą dyskusję.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 11-03-15 o 18:20

flora
    Gość

Ja planuję budowę domu i właśnie słyszałam, że dom jest tak dobry, jak ekipa budowlana, która była odpowiedzialna za jego powstanie. A tak właściwie przeczytałam to zdanie w artykule "Ekipa budowlana – na co zwrócić uwagę i o co pytać?". I w związku z tym chciałam zapytać jak wy znaleźliście swoje ekipy budowlane - w internecie, w gazecie, z polecenia znajomych? Boję się, że trafię na nieodpowiednią ekipę, która nie wykona dobrze swojego zdania.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 11-03-15 o 18:20

bartoszew
    Gość

Warto już na etapie planowania budowy domu pomyśleć o dobrych zabezpieczeniach i rozejrzeć się za monitoringiem IP oraz system alarmowym
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 13-04-15 o 21:13

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia