Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
    fruitekk
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Kredyty samochodowe i hipoteczne

Znalazłem bardzo ciekawą stronę na temat kredytów samochodowym i hipotecznych jak chcecie to na stronie (wycięta reklama) znajdziecie wszystkie szczegóły - warto poczytać jeśli interesuje was wzięcie takiego kredytu
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 02-07-15 o 21:30

Baobab
    Gość

Odp: Kredyty samochodowe i hipoteczne

Właśnie jestem zainteresowany wzięciem kredytu motoryzacyjnego i obecnie wykorzystuję porównanie kredytów samochodowych do sprawdzenia, który z banków może mieć najlepszą ofertę dla mnie. Na razie na pierwszym miejscu jest mBank, który udziela obecnie najlepszych kredytów na zakup nowych samochodów.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 02-07-15 o 21:31

flora
    Gość

Odp: Kredyty samochodowe i hipoteczne

Jeśli chodzi o kredyty gotówkowe lub hipoteczne to ja przed wyborem konkretnej oferty wolałabym skonsultować się z moim doradcą finansowym. Porady na różnych stronach internetowych nie zawsze są pomocne. Dlatego wszystkim polecam usługi sprawdzonych doradców. Ja sama korzystam z Open Finance Gdańsk. Polecam wszystkim tą instytucję, zwłaszcza, że ma oddziały w całej Polsce. Tacy doradcy pomagają nie tylko przy wyborze kredytu, ale także służą pomocą przy wszystkich formalnościach.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 02-07-15 o 21:31

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia