Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
    Ramecki
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Czy najlepsze kredyty istnieją?

A może dla każdego inny kredyt jest najlepszy? Weźmy na przykład najlepsze kredyty hipoteczne na budowę lub zakup nieruchomości - one uzależnione są od zdolności kredytowej każdego klienta, a na tą składa się przecież mnóstwo czynników. Dlatego warto porównać wiele ofert kredytów, przedyskutować je z kimś, kto zna się na tej tematyce i będzie w stanie wyjaśnić nam dlaczego akurat jedna opcja jest korzystniejsza od drugiej.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 01-03-15 o 14:07

pola
    Gość

Odp: Czy najlepsze kredyty istnieją?

Każdy musi wybrać kredyt do swoich możliwości finansowych i potrzeb.

Baobab
    Gość

O pomoc w wyborze najlepszego dla nas kredytu warto zwrócić się do specjalistów - doradców finansowych. Mnie bardzo pomógł sprawdzony doradca finansowy w Gdańsku. Poszedłem do niego, powiedziałem czego potrzebuję, a on przygotował dla mnie zestawienie najciekawszych kredytów z kilku banków. Wybrałem jeden z nich, a doradca pomógł mi załatwić wszystkie formalności. To pozwoliło mi zaoszczędzić czas i mam najlepszy kredyt, a w końcu o to mi chodziło
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 01-03-15 o 14:07

Piorycz
    Gość

Nie ma najlepszego dla każdego. Trzeba wybrać się do doradcy finansowego i już on coś odpowiedniego wybierze.

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał Piorycz Zobacz post
    Nie ma najlepszego dla każdego. Trzeba wybrać się do doradcy finansowego i już on coś odpowiedniego wybierze.
    nie zawsze opłaca się udawać do doradcy finansowego, gdyż za takie doradztwo też się płaci. Ktoś kto bierze kredyt na niską kwotę nie wyda dodatkowych pieniędzy po to by zaoszczędzić parę złotych. Co do tematu to każdy ma inne preferencje kredytowe i nie da się wybrać oferty która by spełniają wymagania wszystkich. Najlepszych kredytów dla siebie można szukać przy pomocy porównywarek bądź radząc się specjalistów na forach.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Najlepszy kredyt to względne pojęcie. Najlepszy jest ten na który nas aktualnie stać i pozwala nam wziąć pożądana przez nas kwotę. Nalaży pamiętać, że koszt kredytu to nie tylko oprocentowanie ale często np obowiązek posiadania konta bankowego z wysokimi opłatami. Przy braniu kredytu trzeba wziąć pod uwagę wiele czynników.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia