Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Hybrid View

Ramecki
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Co można wziąć w leasing?

Leasing samochodowy jest jedną z najpopularniejszych form finansowania samochodu, jednak samo pojęcie dotyczy także finansowania innych rzeczy, choćby takich jak maszyny czy akcesoria do firmy. Co konkretnie możecie wziąć w leasing przeczytacie na (spam). Warto wiedzieć, że leasing można otrzymać łatwiej i szybciej niż kredyt, jednak jest to rozwiązanie droższe, ale jednocześnie bezpieczniejsze. A co wy sądzicie o braniu innych rzeczy niż samochody w leasing?
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 01-03-15 o 21:16

olaf.k
    Gość

Odp: Co można wziąć w leasing?

Leasing to faktycznie ciekawe źródło finansowania, zwłaszcza w firmach. Niestety jeżeli ktoś otwiera zupełnie nową działalność nie będzie mógł skorzystać z oferty leasingowej wtedy pozostaje jedynie kredyt.

Ramecki
    Gość

Cytat Napisał olaf.k Zobacz post
    Leasing to faktycznie ciekawe źródło finansowania, zwłaszcza w firmach. Niestety jeżeli ktoś otwiera zupełnie nową działalność nie będzie mógł skorzystać z oferty leasingowej wtedy pozostaje jedynie kredyt.

ja czytałem, że banki teraz leasingują nawet dla nowo otwartych firm i nie ma z tym większych problemów...
    Warto jeszcze doczytać.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 01-03-15 o 21:17

flora
    Gość

W leasing można wziąć nie tylko samochody, ale także różnego rodzaju maszyny i urządzenia. Korzyści z leasingu to m.in. niewielkie zaangażowanie własnego kapitału i możliwość rozliczenia podatku VAT. Dlatego tak wiele firm preferuje leasing. Warto wiedzieć, że istnieje również leasing konsumencki, który skierowany jest do osób prywatnych, które nie prowadzą żadnej działalności gospodarczej. Więc przykładowo zamiast szukać gdzie kredyt 50000 zł na nowy samochód to można rozważyć wzięcie takiego auta w leasing. Leasing konsumencki jest łatwiejszy do uzyskania niż kredyt, bo firmy leasingowe nie mają obowiązku badania zdolności kredytowej klienta, a procedury są bardzo uproszczone.

olaf.k
    Gość

Cytat Napisał Ramecki Zobacz post
    ja czytałem, że banki teraz leasingują nawet dla nowo otwartych firm i nie ma z tym większych problemów...
    Warto jeszcze doczytać.
    Faktycznie nastąpiła spora zmiana w podejściu zarówno banków jak i firm leasingowych.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

ja brałem w leasing maszyny do swojej firmy i całkiem dobrze na tym wyszedłem. także każdy przedsiębiorca powinien sie zastanowić nad tym czy czasem leasing nie będzie dla niego lepszy od kredytu.

olaf.k
    Gość

No i dokumentów potrzebnych do podpisania umowy leasingowej jest dużo mniej niż przy kredycie, zwłaszcza w tzw. procedurze uproszczonej. A tutaj info jakie dokumenty są wymagane podczas starania się o leasing (spam)
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 16-03-15 o 20:30

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia