Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
    Lucy00
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Jaki dywan do salonu?

Jaki wybrać dywan do salonu?
    Widziałam dosyć duży wybór dywanów
    w Black Red White.
    Tylko nie mogę się zdecydować, który dywan najlepiej pasowałby do mojego salonu.
    Mam tam kremowy komplet wypoczynkowy, jasne ściany i dębowe meble.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 31-03-15 o 18:04

Piorycz
    Gość

Odp: Jaki dywan do salonu?

Dywany są już passe. :P Ok, nie znam się, ale już nie pamiętam kiedy miałem dywan w domu. W Ikei nie ma nic?

W Ikei są strasznie małe i jakieś takie... Ja nie mam nigdzie dywanów. Ale strasznie niesie wszystko, jak np. młody jakąś zabawkę upuści, czy coś w ten deseń. I sąsiadka z dołu się skarży. Pewnie wykładzina dywanowa jest jeszcze bardziej passe, ale chyba się na nią zdecyduje, przynajmniej w pokoju dzieciaków.
    Łączę pozdrowienia :)

aniadekla
    Gość

a co myślicie o posadzce z kamienia w stylu klik? ja zastanawiam się nad czymś takim w moim domu.... ale w sumie drewniana podłoga jest chyba bardziej tradycyjna. a co do dywanów - zgadzam się, że są już passe. lepiej zainwestować w piękną podłogę niż maskować ją dywanem...
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 19-08-15 o 17:48

Rucol
    Gość

Myślę, że musisz dopasować taki aby wyglądał dobrze z resztą może też w kremowym odcieniu

mariolawesola
    Gość

Z dywanami to w ogóle jest masakra jeśli chodzi o czyszczenie... Nie polecam. Więcej roboty niż pożytku. Co do tłumienia hałasów, to dywan wiele nie pomoże.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia