Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
    fruitekk
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Kredyt przez internet - -warto czy nie?

Czy warto brać kredyty przez internet - zastanawiam się właśnie and tym, ponieważ mam taką potrzebę. Na stronie (spam) - pisza raczej w pozytywny sposób o tym rodzaju kredytów - co sądzicie wy?
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 27-02-15 o 13:07

flora
    Gość

Odp: Kredyt przez internet - -warto czy nie?

Ja brałam taki kredyt przez Internet i nie narzekam. Wszystko można załatwić szybko i sprawnie, a nie trzeba nawet wychodzić z domu. Podobno nawet kredyty bez BIK można przez Internet załatwić, tutaj o tym piszą: (spam) Ale tego akurat nie próbowałam, bo nie mam negatywnych wpisów w BIK, więc nie muszę się takimi kredytami na razie martwić.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 27-02-15 o 13:07

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Zaciąganie kredytu od banku przez internet nie różni się pod względem warunków kredytu od zaciągania kredytu w placówce. Możliwość zawarcia umowy kredytowej przez internet została stworzona dla wygody kredytobiorcy, więc jeśli chcesz zaciągnąć kredyt przez internet w banku to nie masz się czego obawiać.
    Inną sprawą są strony internetowe oferujące kredyty na dobrych warunkach, które nie mają nic wspólnego z bankami. Do takich ofert powinno się podchodzić ostrożnie i lub unikać ich.

easy123
    Gość

i tak musisz podpisac umowe która albo podpiszesz w placówce lub przy kurierze ( wymogi dotyczące kredytu konsumenckiego)
    po drugie jedyny plus kredytu przez internet to to ze całość formularzy uzupełniamy online otrzymujemy decyzje

W przypadku chwilówek i pożyczek bankowych bez zaświadczeń podpisanie umowy może być już po otrzymaniu kwoty pożyczki

Pożyczka przez internet to tylko mniej biegania procedura ta sama

Luk
    Gość

Niektóre banki mają nawet tańsze kredyty, gdy bierzesz przez internet.

Deryl
    Gość

Na teraz przez Internet można się starać chyba w 3 bankach , a w innych instytucjach to już normalka . A co do głównego pytania ,to jak masz dużo czasu to możesz pobiegać od firmy do firmy ,ja tam wolę posiedzieć w dou albo czym innym się zająć wtym czasie.

simian raticus
    Gość

Na mam 89 miliardów funtów na swoim koncie bankowym!

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Tagi dla tego tematu

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia