Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
    Baobab
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Question Konto w PKO BP?

Czy warto założyć konto internetowe PKO? Co sądzicie o warunkach, jakie proponuje ten bank? Chciałbym założyć nowe konto i się zastanawiam właśnie nad PKO BP.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 27-02-15 o 09:46

Miro
    Gość

Odp: Konto w PKO BP?

Konto firmowe, czy prywatne?

fruitekk
    Gość

Ja ostatnio takie konto zakładałem na stronie mojego pośrednika kredytowego, on też doradza jakie konto warto założyć i jakie najbardziej się opłaca - możesz sobie sprawdzić.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 27-02-15 o 09:47

Tomasz Sidorowicz
    Gość

Miałem kiedyś w PKO tym bez żubra czy jakoś tak i lipa. Były duże opłaty za prowadzenie konta. Nie wiem jak dziś ale podejrzewam że nic się nie zmieniło.

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Obecnie Bank PKO BP oferuje atrakcyjne konto "PKO Konto za zero" konto jest całkowicie darmowe pod warunkiem aktywnego korzystania z rachunku. Dodatkowo klient ma darmowy dostęp do: karty debetowej, przelewów krajowych i zagranicznych, bankomatów krajowych i zagranicznych. PKO BP oferuje także inne konto z dużo większym limitem kredytowym, który maksymalnie wynosi 1000000 zł ustalanym na podstawie zaświadczenia o dochodach. Prowadzenie konta także jest darmowe pod warunkiem dokonania transakcji kartą debetową na kwotę minimum 300 zł, w innym wypadku opłata wynosi 6,90 zł.

Tomasz Sidorowicz
    Gość

No właśnie. A co oznacza słowo "aktywne" korzystanie z konta. Inne banki dają konto za free bez żadnej aktywności.

Początkujący Avatar Aviator1
    Siła Reputacji
    0

wszystko, ale nie PKO. To jest obecnie najgorszy bank, jaki można wybrać do czegokolwiek. T Mobile do przelewów, ING do oszczędzania, Mbank dla konta.
    Więc chodź pomaluj mi świat: na żółto i na niebiesko.

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Aktywne korzystanie z konta to posiadanie karty debetowej oraz dokonanie nią w okresie rozliczeniowym operacji bezgotówkowych o wartości min. 300 zł
    Tak inne banki proponują konta za darmo, jednak w temat dotyczy konta w PKO BP. Jednym z banków proponujących całkowicie darmowe konto jest Idea Bank. Założenie oraz prowadzenie "Konta Idealnego" w Idea Banku jest darmowe, bez żadnych warunków.

carolajn
    Gość

mam u nich konto prywatne i jest całkiem ok. Płace 15 zł miesięcznie za prowadzenie ale mogę wypłacać kasę z każdego bankomatu bez opłat

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia