Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Twoja ocena: Yes No

Jak radzicie sobie ze stresem?

Ostatnio żyję w ciągłym stresie, który trudno mi opanować. Jakie są Wasze metody radzenia sobie ze stresem?
    [url=http://prmcenter.com/]Pozycjonowanie[/u]

Początkujący Avatar Trebacz
    Siła Reputacji
    0

Odp: Jak radzicie sobie ze stresem?

Jakaś muzyka relaksacyjna, spacer w lesie
    Are you talkin to me?

jaquen
    Gość

Ja ostatnio znalazłem fajny sposób. Zapisałem się na terapię w Warszawie. To specyficzny rodzaj terapii, a głównie jest skierowana do biznesmenów. Jednak nie przeszkadza mi to, bo choć nie prowadzę własnego biznesu to i tak terapia działa cuda. Dzięki niej łatwiej mi się pozbyć stresu, łatwiej tez rozpoznać sytuacje, w których stres się pojawia i po prostu ich unikać. Wiadomo, że nie zawsze się tak da, ale jak wiem, że coś mnie zestresuje, to jakoś mogę się przygotować na to, co mnie czeka i wtedy mniej odczuwam skutki. Poznałem też wiele sposobów relaksu, dzięki czemu mogę odpoczywać bardziej efektywnie.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 01-06-15 o 13:18

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Różnych sposobów probowałem, muzyka, katowałem sie ciągle horałami gregoriańskimi, Mozartem i nic, ćwiczenia, ograniczenie kawy, noby to wszystko miało pomóc że miałem sie mniej stresować ale jednak dużo to nie dało, jak mnie przyciśnie, bo najczęściej to mi ciśnienie skacze jak w pracy się robi nieciekawie, potem wracam do domu i niestety nie umiem zostawić pracy w pracy, tylko wszystko do domu przynsozę, takze swój podły nastrój, ale odkąd odkryłem (wycięta reklama) to w takich sytuacjach się nim ratuję, jakos to mi pozwala wyluzowac i dojśc do siebie
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 22-09-16 o 19:46 Powód: wycięta reklama

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia