Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
    Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Mitoman czy ktoś spotkał

Witam

Chciałabym się dowiedzieć czy ktoś miał kiedyś do czynienia z mitomanem???
    Pozdrawiam

Początkujący
    Mieszka w
    Gdańsk
    Siła Reputacji
    0

Odp: Mitoman czy ktoś spotkał

wiele razy miałem styczność z mitomanami. ale nie wiem co ma na celu Twoje pytanie. tylko chcesz uzyskać odpowiedź "tak" albo "nie"? bo tak sformułowałaś pytanie, że innej odpowiedzi pewnie nie otrzymasz.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Tak miałem taką osobę w rodzinie, potrafi opowiadać zmyślone opowiadania na różne tematy, bardzo często o samym sobie. Czasem bywa to już uciążliwe.

Początkujący
    Mieszka w
    Elblag
    Siła Reputacji
    0

Owszem, miałem do czynienia z mitomanem, o którym już wcześniej mnie ktoś uprzedził. Zaskakujące jest to jak ci ludzie są wprawieni w opowiadaniu niestworzonych historii.

lejer
    Gość

Wiesz często są to historie, które miały miejsce, tylko zostały podkoloryzowane. Albo zdarzyło się to komuś tam komuś. zamiana na mi się zdarzyło

Mieszka w
    Kalisz
    Siła Reputacji
    0

tak, mój brat
    takie bajki jakie on wymyśla na temat swojej osoby... normalnie bohater domu, miliarder i dobroczyńca
    nie moge go czasem słuchać, ostatnio powiedział ze słońce krąży w około ziemi..ja nie wiem juz czy to mitoman czy krety... :d

darius
    Gość

Stary temat, ale odkopie. Mam znajomego z USA, ktory czasem wpada do Polski. Opowiada zawsze wtedy, ze pracuje w ogromnej firmie i żeni sie z jakas kowbojką, ktora ma ogromne ranczo i ma zamiar wziac z nia rozwod, zeby polowa majatku byla jego... Pamietam jak opowiadal, ze jedzie do Paryża podpisac 40 milionowy kontrakt, ale jak mielismy pojsc na pizze to prosil mame o dyche na wyjscie, bo nie mial kasy.
    Kiedys tez chwalil sie, ze jako wokalista byl na trasie koncertowej po Stanach... coz powiedziec, ze nigdy nie byl wybitnym wokalistą Za to Mitoman jak żaden!

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Możliwe, że był na trasie ale jako Mitoman?

Vivoca
    Gość

Mam taką koleżankę. Opowiada niestworzone historie, gdzie to ona nie była, czego nie ma - a ostatnio akurat jak wstawiła na fb zdjęcia jakiegoś egzotycznego miejsca w którym to niby właśnie jest, to tego samego dnia widziałam ją na zakupach. Nie podchodziłam, będę sobie teraz obserwować, co jeszcze wymyśli

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia