Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
    greta
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Z jakim przewoźnikiem jechać do Niemiec?

Niedługo wyjeżdżam za praca do Niemiec. Czy może mi ktoś doradzić, z jakim przewoźnikiem najlepiej się zabrać?

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Odp: Z jakim przewoźnikiem jechać do Niemiec?

Ja polecam Sindbada, korzystałem i jestem zadowolony. Tylko i tak twierdze, że samolot jest dożo lepszy.

Deryl
    Gość

Zależy gdzie jedziesz , nie każdy przewoźnik będzie miał odpowiednią trasę .Generalnie chyba nie materaz wielkiej różnicy ,wszędzie jest podobny komfort ,ja bym bardziej zwracał uwagę czy nie ma przesiadek i aby trasa była w miarę prosta a autobus nie krązył w koło i zbierał pasażerów z połowy kraju.

agata407
    Gość

No właśnie, wszystko zależy od tego, gdzie mieszkasz. Ja ze stolicy jeżdżę z pewną firmą (wycieta nieoznaczona reklama), skupiają się bardziej na centralnej Polsce. Wybrałam tego przewoźnika i nie żałuję, bardzo wysoki komfort jazdy, nie siedzi się wgniecionym w szybę, jest dwóch kierowców przez co jazda jest bezpieczniejsza, zaletą również jest WiFi dzięki któremu podróż się nie dłuży. Podróżowałam z nimi już kilka razy i zawsze wszystko było ok
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 07-10-15 o 14:01

simian raticus
    Gość

Na Niemcu pojedź!

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia