Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
    Julia Czerkawska
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Jak chudnąć?

Proszę o rady jak dbać o swoj organizm i przy okazji zrzucić trochę kilogramów? W internecie jest pełno różnych rzeczy co prawda, ale jakoś nie jestem przekonana do większości.

Uczestnik Forum redaktor DI
    moderator
    admin

Siła Reputacji
    10

Odp: Jak chudnąć?

Aktywnosć ruchowa (na poczatku moze być mało ćwiczeń, byle zahcować regularnosć, jak już złapie sie nawyk to rozszerzać treningi) połączona z dietą bazującą na produktach niskoprzetworzonych. Mniej mięsa, więcej warzyw. Mniej "gotowców" typu makarony, wiecej kaszy. Do tego uwzględnić w diecie pokarmy przyspieszające metabolizm jak imbir czy chilli.

Mori
    Gość

Ja to stosowałem z całkiem dobrym skutkiem. Więc nie ma obaw. Jeśli dodatkowo tak jak mówią na filmiku chcesz wspomagać biednych, dzięki temu że zrzucasz wagę to czemu nie.
    Po prostu zmieniasz styl żywieniowy na proponowane przez nich jedzenie. Realnie i tak wychodzi taniej niż jakbyś miała sobie wszystko kupować, to co jesz normalnie.

greta
    Gość

Moim zdaniem najważniejsze to dobrze się odżywiać, ale nie głodzić, ograniczyć węglowodany proste, czyli przede wszystkim wyeliminować słodycze i oczywiście fast foody. Powinno się jeść 5 pełnowartościowych posiłków, aby nie czuć głodu, bo gdy czujemy głód to jemy pierwsze, co nam się trafi. Jeśli nie jesteś sama w stanie sobie ułożyć dobrego jadłospisu, to pamiętaj, że zawsze możesz się po to zgłosić do dietetyka. Ja sama chodziłam z tym problemem do pani, która przyjmuje w Pracowni Psychorozwoju w Warszawie i powiem ci, że bardzo mi to pomogło. Potem wystarczyło już tylko trzymać się godzin i posiłków. No i oczywiście sport, to zawsze się sprawdza, choćby głupie spacery już podkręcają metabolizm.

Początkujący Avatar opaewela85
    Mieszka w
    Kraków
    Siła Reputacji
    0

Odpowiednia dieta + aktywność fizyczna + picie wody i zielonej herbaty to mój przepis na sukces

Uczestnik Forum
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Siła Reputacji
    0

znacznie ograniczyć lub całkowicie zrezygnować ze szkodliwych produktów (fast-foody, słone przekąski, słodycze, słodzone napoje, żywność przetworzona), wprowadzić do codziennej diety zdrowe i wartościowe produkty (warzywa, owoce, produkty pełnoziarniste, chude przetwory mleczne, ryby), nie głodzić się (to główny powód efektu jo-jo), jeść często i regularnie (5-6 niewielkich posiłków dziennie), oraz najważniejsze wprowadzić do codzienności wysiłek fizyczny (np. jazdę na rowerze, bieganie lub ewentualnie długi i szybki spacer).

Początkujący Avatar adamina
    Mieszka w
    Gdańsk
    Siła Reputacji
    0

Zdecydowanie najlepszym i najskuteczniejszym sposobem na schudnięcie będzie zastosowanie zbilansowanej diety! Zbilansowane posiłki dostarczą Ci wszystkich niezbędnych składników odżywczych. Dodatkowo wyrobisz sobie prawidłowe nawyki żywieniowe, co zaowocuje brakiem jojo w przyszłości no i utrzymaniem wagi i zdrowia. Nie lubię diet cud. Nie lubię jak laski podpalają się na jakieś magiczne preparaty. To nie działa. Działają podstawowe zasady potwierdzone naukowo

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia