Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 55 z 55

Temat: wolny czas

Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Odp: wolny czas

Cześć wszystkim użytkownikom tego forum.

Siła Reputacji
    0

Dzień dobry Państwu

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Natomiast ja w wolnym czasie to lubię jeździć sobie rowerem... Czasami nawet potrafię robić bardzo długie dystanse i to bez większego problemu. Ostatnio zaczęłam się zastanawiać czy nie kupić tutaj na rowrzysta.pl nowego roweru... Nawet już brałam pod uwagę elektryczny rower, bo znalazłam całkiem niezły model.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Polecam kupienie sobie roweru elektrycznego i nie żartuje. Dobra opcja, szczególnie dla osób, któe nie jeżdżą codziennie i tym samym nie maja odpowiedniej kondycji na dłuższe wyjazdy. NIe musisz cały czas jeździć na napędzie, ale mozesz sobie włączyć w sytuacji w której musisz na przykład wjechać pod górkę. Co jest bardzo wygodne.

Rozwiązanie to staje się coraz bardziej popularne w innych krajach
    https://ride-e.bike/ponad-polowa-bry...hce-elektryka/

Szczególnie w sytuacji w której planuje się całkowitą rezygnację z jazdy samochodami spalinowymi. Elektryk jest wygodniejszy niż rower standardowy i bezpieczniejszy niż hulajnoga (dla których przygotowywane jest coraz więcej ograniczeń).

Początkujący
    Mieszka w
    Rzeszów
    Siła Reputacji
    0

Od siebie dodam, że dobrym spędzeniem wolnego czasu i resetem dla umysłu, ostatnio dla mnie stał się kitesurfing. W Polsce, warunki dość krótkie do uprawiania tego typu sportu, ale jeżeli ktoś ma budżet i lubi wyjazdy zagraniczne to czemu uprawiać tego sportu cały rok . Swoją drogą wiadome, że nie jest to jak z rowerem, kupisz, wsiadasz i jedziesz. Wcześniej należy przejść odpowiedni kurs przygotowujący. Jeżeli nie wiesz co to, warto zobaczyć: https://safetykite.pl/

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia