Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
    Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

outsourcing druku?

czy ktoś z Was korzystał kiedyś z outsourcingu druku? obiło mi się ostatnio o uszy takie coś i zastanawiam się czy faktycznie można dzięki temu jakoś zaoszczędzić

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Odp: outsourcing druku?

To chyba zależy od tego jak aktualnie wygląda u Ciebie sytuacja z drukowaniem - jak masz nowe sprzęty i generalnie wszystko ładnie śmiga, to nie wiem czy jest sens. Inna sprawa jeśli według Ciebie coś nie gra - czy to obsługa serwisowa, czy drukarki już powoli wysiadają

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

no właśnie niestety nie do końca wszystko gra, urządzenia biurowe są niestety nie pierwszej młodości i raz na jakiś czas coś wysiada, co bywa szczególnie uciażliwe zwłaszcza na koniec miesiąca kiedy każdy się spieszy z pracą, już raz nam prawie że sparaliżowało biuro nie ukrywam też, że zależy mi na ograniczeniu kosztów, mam wrażenie że wydaję na druk itd dosyć dużo pieniędzy

Usługa outsourcingu druku została stworzona z myślą o osobach, w przypadku których posiadane aktualnie urządzenia biurowe generują zbyt duże koszty utrzymania bądź nie spełniają innego rodzaju oczekiwań - wymagają częstych napraw, są mało efektywne etc.
    Powinna więc sprawdzić się również w Twoim przypadku, jeśli jesteś zainteresowany to chętnie udzielę dodatkowych informacji.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

byłbym bardzo wdzięczny za dodatkowe info na ten temat, jak to w gruncie rzeczy wygląda - domyslam sie ze moja firma tak jakby “wypożycza” drukarki, ksero itd, zgadza sie…? czy muszę się deklarować od razu na X lat na takie rozwiązanei?

Uczestnik Forum redaktor DI
    moderator
    admin

Siła Reputacji
    10

Idź do punktu druku we własnym mieście, wyjdzie taniej i szybciej. Nawiasem mówiąc w tej dyskusji przewijajacej sie w roznych wariantach na różnych forach bardzo ciekawie wygląda ten sam IP pierwszych dwóch dyskutantów

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia