Zobacz wyniki ankiety: Twój stosunek do nielegalnego szpiegowania najlepiej oddaje odpowiedź:

Głosujących
0. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • jestem agentem przez pracodawcę, robię to w pracy

0 0%
  • jestem agentem dzięki pośrednikowi w obrocie nieruchomościami (jako właściciel)

0 0%
  • jestem agentem przez rodzinę, która mi to zainstalowała (w tel.), sam posiadam odpowiedni program

0 0%
  • mój bliski jest agentem: parę razy "spoglądałem przez ramię", jak szpiegował, itp.

0 0%
  • nie mam żadnych związków z agenturą, nie dotyczy mnie ta afera osobiście ani moich najbliższych

0 0%
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
    Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Sprawa agentury nielegalnej - zróbmy badanie statystyczne

Prosiłbym o klikanie właściwej opcji w ankiecie, nie nadużywanie opcji 5, jeśli jest nieprawdziwa. Ciekawość socjologiczna.

Tylko osoby pełnoletnie. I bardzo proszę nie kasować tematu, nie wypowiedziałem tu chyba żadnego obraźliwego czy w inny sposób szkodliwego słowa ani zdania.

Ewentualne przypadki typu "poprzednia praca, teraz nie", "sam jestem przedsiębiorcą (i...)" to też opcja 1.
    "Mam od kolegi" - to samo, co "mam od rodziny", czyli opcja 3.
    Ewentualne "osoby najbliższe są w temacie, ale się w ogóle do tego nie wtrącam" to też opcja 4.
    Ostatnio edytowane przez Piotr Konrad Niżyński ; 01-06-15 o 08:58

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Odp: Sprawa agentury nielegalnej - zróbmy badanie statystyczne

Klikajcie śmiało, nie ignorujcie tej ankiety. Słyszałem z Policji wersję, że osób zamieszanych, tj. agentów nielegalnych różnego pochodzenia (przedsiębiorcy, rynek nieruchomości, agenci zawodowi: pracownicy firm, sklepów i instytucji), jest w Polsce z 5 mln.

-----
    No nie bójcie się, teraz byłem znowu w kościele (choć nic tam nie słyszę z powodu złego słuchu i grającej tortury) i po raz n-ty ktoś kaszlał w bliskim otoczeniu, z czym już nieraz się spotkałem. Baba prosto z przodu, dziad pierwszy po prawej (natomiast bezpośrednio z tyłu i bezpośrednio po lewej nie). Taka bliskość agenta jest typowa (o kaszlaniu jest na www.nielegalnie.pl, wpis 17/08/2013 "Kilka wyjaśnień"). Mniej lub bardziej bliska styczność z agenturą (np. w pracy) zdarza się często, więc nie rozumiem, skąd ta wstrzemięźliwość przy oddawaniu głosu...
    Ostatnio edytowane przez Piotr Konrad Niżyński ; 01-06-15 o 09:03

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia