Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Jak kupić

porter
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Jak kupić

Ciągle przegrywam wszystkie licytacje na allegro. Często szukam prawdziwych okazji, ale jak już je znajdę to nie mogę wygrać. Może są tutaj jakiś aukcyjni wyjadacze i poradzą mi co robić żeby wygrać?

zosia88
    Gość

Odp: Jak kupić

Ja tam zawsze licytuję ze snajperem i jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się przegrać aukcji na której by mi zależało.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Ja nie lubię kupować rzeczy na portalach aukcyjnych zdecydowanie bardziej wolę sklepy internetowe,które mają dobre ceny. Ostatnio zainteresował mnie odkurzacz Zelmer Jupiter ZVC425ha, dobra cena i do tego odkurzacz dobrej firmy. Szukam okazji zazwyczaj w takich sklepach.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 30-06-15 o 20:40

lolek5
    Gość

ja również polecałbym kupowanie przez sklepy internetowe.
    Ostatnio zakupiłem sobie fajny czytnik odczytujący kody z dowodów rejestracyjnych z (tu była reklama). Czytnik jest sprawny, szybko odczytuje kody i widać że jest dobrej jakości.
    Można również trafić na promocje.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 21-07-15 o 09:14 Powód: Prosze nie stosować marketingu szeptanego

majaturchan
    Gość

Możliwość zakupów przez internet jest bardzo wygodna zwłaszcza dla osób, które pracują. Wiem to z własnego doświadczenia. Dodatkowo często ceny są o wiele niższe niż w sklepach stacjonarnych. Jednakże czasami towar nie przychodzi taki jak tego oczekiwaliśmy, ale często można go zwrócić.

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

licytuj aukcje minutę przed jej zamknięciem. Wcześniej się nie opłaca.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia