Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
    Koprobo
    Gość

Kraków na jak długo

Czy waszym zdaniem warto jechać do Krakowa na cały tydzień, czy może w sam weekend zdążymy odwiedzić wszystko co byłoby warto? Co waszym zdaniem warto pokazac w krakowie osobie która nigdy tu nie była poza oczywistym rynkiem i wawelem?

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Odp: Kraków na jak długo

Weekend to za mało.

zosia88
    Gość

Jasne, że warto, szczególnie że można wcale nie spędzać tego tygodnia tylko w Krakowie ale i w okolicach. W samym krakowie polecam: zoo, kazimierz, kopiec kościuszki, rynek, hutę - niewiele osób ci poleci, ale wg mnie warto, fajne muzeum prlu jest. Co do noclegu to polecam hotel best western na opolskiej, robiliśmy tam wesele mojej siostry i bardzo pozytywnie zaskoczyli mnie poziomem organizacji.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

moim zdaniem 3 dni wystarczy na Kraków

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Kraków to idealne miejsce do zwiedzania. Myślę, że jeśli chcesz trochę odpocząć to lepiej wybrać dłuższy wyjazd. W weekend może nie udać ci się zwiedzić wszystkiego, a w Krakowie jest bardzo dużo miejsc które trzeba zobaczyć.

Bunia
    Gość

To zależy czy chcecie biegać jak szaleni od jednego zabytku do drugiego ;P Zawsze lepiej dać sobie więcej czasu i zwiedzić też okolice, np. kopalnię soli w Wieliczce - na samo to można poświęcić jeden dzień.

Początkujący
    Mieszka w
    Radom
    Siła Reputacji
    0

Warto jeden dzień poświęcić na Wieliczkę.

dalmierz
    Gość

Spokojnie 3 dni wystarczy. Można i tydzień - ale mi by się znudziło. Z atrakcji fajnie się pływa stateczkiem po Wiśle czy jeździ elektrycznymi mikrobusami, tylko warto poszukać dobrego kierowce - przewodnika, który lubi opowiadać o Krakowie.

Początkujący Avatar sakuranna
    Siła Reputacji
    0

Wszystko zależy od tego co chce się w Krakowie robić Ja byłam tam 5 razy. Trzy razy na tydzień, 2 razy na weekend Za każdym razem było to coś zupełnie innego. Jak ktoś jedzie do Krakowa pierwszy raz można spokojnie pojechać na weekend i skupić się na Centrum. Później przy każdej kolejnej wycieczce rozszerzać obszar zwiedzania. A może po 2 dniach stwierdzicie, że Kraków nie jest dla Was i nie warto tam więcej przyjeżdżać? Co prawda to mało prawdopodobne, ale kto wie Myślę że 2-3 dni to wystarczający czas na początek.

wnerwiona
    Gość

Do Krakowa mogę jeździć nawet co tydzień.To miasto mi się nigdy nie znudzi. Zawsze odkrywam je na nowo. I właśnie z Waszych wpisów dowiedziałam się o muzeum prlu.
    Nie miałam pojęcia o nim. Więc przy najbliższej okazji je odwiedzę. A wpadnę też do restauracji, jest rewelacyjna. trzeba coś jeść, a może wy polecicie coś innego?
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 03-08-15 o 18:34 Powód: reklamy nie są potrzebne

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia