Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 24

Temat: Alkomat

Zaawansowany uczestnik Avatar Fart
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Alkomat

Na allegro zauważyłem wiele alkomatów, nawet taki poniżej 10zł, choć najdroższe kosztują już dosyć kosmiczne kwoty.
    Te najtańsze zapewne są do niczego. Jaki alkomat jest sens kupić? Jaką kwotę przeznaczyć?

Odp: Alkomat

Szczerze mówiąc nie zaufałabym chyba w 100 % wynikowi nawet najlepszego domowego alkomatu, zwyczajnie bałabym się błędu. Bez sensu stracić w ten sposób prawko. Piłeś - nie jedź

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Za 10 zł to szkoda kupować bo to jakiś kit, jak nie chcesz wydawać dużo kasy to możesz kupić kilka jednorazówek np. alkohit start. Patrz żeby miały odpowiednie certyfikaty, jeśli chcesz kupić lepszy sprzęt to koło 500 zł musisz wydać.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Już taki za dwie stówy daje radę, tym za 10 zł bym nie zaufał. (Kto to w ogóle kupuje?) Często będziesz używał? Bo jeśli nie, to może faktycznie jednorazówki będą lepsze.

Początkujący
    Mieszka w
    Wrocław
    Siła Reputacji
    0

Polecam podręczny X5 Alkohit. Dobre w dobrej cenie. Za 10 zł to jednorazówki.

Siła Reputacji
    0

barso, wiem, że za 10zł to są nic nie warte alkomaty, ale takowe istnieją. Nie chodzi mi też o lepszy, zresztą widziałem takie powyżej 1000zł. Chodzi o wystarczająco precyzyjny, by nie bać się drogówki.
    ---------------
    sidorboss, możesz napisać coś więcej tej x5?

Nie mam przekonania do jednorazówek. W końcu to wskaźniki chemiczne i chyba "zdolny" człowiek mógłby się zatruć?

Początkujący
    Mieszka w
    Wrocław
    Siła Reputacji
    0

Jeśli chodzi o alkomat podręczny to x5 jest z nich chyba najlepszy. Przynajmniej jeden z najlepszych w tej skali. Posiada sensor elektrochemiczny i jest tani w kalibracji. Cena to jakieś max 400 zł.

Rucol
    Gość

Tak to prawda te tanie alkomaty nie są miarodajne i nie daja prawdziwych wyników kiedyś mówili że dobry alkomat kosztuje koło tysiaka

Siła Reputacji
    0

A nie wystarczy tańszy, taki poniżej (lub około) 500zł? Nie chodzi oczywiście o taniochę za 100zł.

mariolawesola
    Gość

Nie polecam używania alkomatów za 10zł. Miałam okazję widzieć różnice we wskazaniach alkoholu w wydychanym powietrzu pokazywane przez alkomat policyjny i ten za 10zł. Jednym słowem - nie nadają się do niczego.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia