Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Hybrid View

jaquen
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Problem z przedwczesnym wytryskiem

Witam wszystkich .Czy ktoś byłby w stanie doradzić mi czy są jakieś skuteczne ćwiczenia albo inne metody jak sobie radzić z przedwczesnym wytryskiem? Nie chciałbym na razie iść do seksuologa.
    Od jakiegoś czasu współżyję z nową kobieta. Wydaje mi się również,że sam problem nasilił się pod wpływem stresu jaki mam w pracy.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Odp: Problem z przedwczesnym wytryskiem

A próbowaliście używać jakiś preparatów wydłużających stosunek? Mam tutaj na myśli przede wszystkim chusteczki OC Wipes. Nie wiem czy są dostępne w sklepach, bo zwykle zamawiam je przez internet. Mają taki przyjemny mentolowy zapach. Czujesz takie przyjemne uczucie chłodu. Delikatnie blokujesz receptory czucia dzięki czemu możesz to robić dłużej.... są też inne środki, ale osobiście uważam, że te chusteczki są najbardziej wydajne.
    Ostatnio edytowane przez polson ; 23-06-15 o 16:35

opinie o lekach
    Gość

Wystarczy prezerwatywa ze środkiem 'znieczulającym'. Poza tym ćwiczenia mięśni Kegla.

jaquen
    Gość

Niestety ale prezerwatywy odpadają ponieawż w prezerwatywie mi... opada. Nie wiem czy jest to stres ,ze nie jestem w stanie robić tego w gumce ale problem jest dość poważny. O chusteczkach jeszcze nie słyszałem. Czy zamawia się to w sieci?

Mięśnie Kegla ma ćwiczyć kobieta ? W czym może to pomóc przy przedewczesnym wytrysku?

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Tak. W aptekach nie wiem ponieważ nie szukałem. Przetestowałam już wiele środków ale ten był najskuteczniejszy ( różne kremy też były ok ale chusteczki mają chyba największą moc).

masa862
    Gość

akurat nie mam z tym problemu, ale możesz kupić specjalne gumki przedłużające stosunek albo spróbować różnych specyfików (tutaj został wycięty link do spamu)
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 19-06-15 o 11:31

jaquen
    Gość

No przecież pisałem tutaj wcześniej,że gumki odpadają bo penis mi po nich opada. Tak wiec raczej nie zamierzam tego stosować. Dobra , znalazłem. Zamówiłem sobie te chusteczki.Mają przyjść na dniach.Jak przyjdą to opiszę tutaj ich działanie.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 20-06-15 o 11:10

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Wszystko co piszecie jest ok, tyle, że warto mieć na uwadze co jest przyczyną. Chusteczki, tabletki, prezerwatywy czy inne cuda, mogą jedynie maskować problem.
    "Przyczyn przedwczesnego wytrysku może być wiele. Można je podzielić na dwie grupy – przyczyny o podłożu biologicznym (neurobiologiczne) oraz podłożu psychicznym (psychogenno-behawioralne). O ile te o podłożu biologicznym można próbować samemu zwalczyć, o tyle przyczyny o podłożu psychicznym mogą wymagać pomocy specjalisty." - źródło

Jak żadna metoda nie zadziała, to nie ma co zwlekać tylko się udać do specjalisty. Wydawałoby się to rzadki problem, ale badania pokazały, że około 37% mężczyzn dotyczy przedwczesny wytrysk. Znalazłem również, że tantra i tao miłości również opisuje problem, może warto się zagłębić i spróbować opisanych tam naturalnych metod.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia