Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Temat: Depilacja

Hybrid View

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Depilacja

Jaką depilację stosujecie? Jakich używacie produktów?

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Odp: Depilacja

Stosując golarkę następnego dnia mam już odrastające włoski. Super sprawdza się pasta cukrowa a po niej epilfree.

Bunia
    Gość

Ja używam depilatora, spokój na jakieś 2 tygodnie.

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

A czy używacie plastrów do depilacji? Bo zastanawiam się nad ich zakupem i nie wiem czy to dobry wybór?

Początkujący Avatar sakuranna
    Siła Reputacji
    0

Lepiej zamiast wydawać pieniądze na plastry pójść do jakiegoś zaufanego specjalisty, albo kogoś kogo poleci Ci ktoś z najbliższego otoczenia do depilacji woskiem. Ja kilka razy kupiłam plastry i nie przyniosło to oczekiwanego efektu. Już lepiej zainwestować w depilator, choć jest to dosyć bolesne. Polecałabym rozejrzeć się za jakimś dobrym salonem specjalizującym się w depilacji

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

ok, a co w takim razie powiesz o elektrycznym systemie do depilacji?
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 03-08-15 o 00:50

Początkujący Avatar sakuranna
    Siła Reputacji
    0

Osobiście tego nie stosowałam, ale moja koleżanka owszem i była zadowolona... Teraz jak sobie o tym myślę, to chyba warto byłoby spróbować Dam odpowiedź jak przetestuję.

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

ok, to czekam, może jakieś wskazówki do stosowania podasz to potem ja spróbuję

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

ja wam mogę coś podpowiedzieć, tylko się nie śmiejcie, bo teraz wielu facetów się depiluje i to wcale nie jest coś nadzwyczajnego. Te wszystkie woski bolą i to bardzo, a włosy i tak w końcu odrastają i trzeba wyrywać je znowu. To boli i kosztuje. Dlatego sam stwierdziłem, że jest to trochę bez sensu i wybrałem się na depilację laserową. Trochę to kosztowało, ale można sobie pooszczędzać i nazbierać, ja tak zrobiłem. Miałem zabiegi wykonane w Clinica Cosmetologica w Gdańsku mają tam jeden z nowocześniejszych laserów, Palomar Vectus, którym depilacja nie boli. No i wcześniej robi się diagnostykę skóry, więc laser wie, gdzie wysłać jaką wiązkę promieni, dzięki czemu depilacja jest naprawdę skuteczna bo usuwa wszystkie włosy. Potrzeba oczywiście serii zabiegów, aby efekt był na stałe, ale za to potem koniec problemów z nadmiernym owłosieniem.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 09-09-15 o 21:23 Powód: (prosimy nie reklamowac firmy na L)

fakeyy6
    Gość

Dlaczego depilacja depilatorem za ok. 180zł tak bardzo boli? Kupił mi mąż na urodziny, renomowanej firmy, ale niestety każde golenie to wielki ból...

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia