Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
    Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

zmęczenie - bezsenność

Mam problemy ze snem, rano wyglądam okropnie, czuję się bardzo zmęczona, nie lubię patrzeć na siebie w lustrze. Byłam w aptece i pytałam o jakiś balsam do twarzy, aby ukyć mój problem i zregenerować skórę. Farmaceutka poleciła mi balsam skin sleep z vichy, wiem, że to dobra marka, ale czy ten balsam pomoże mi lepiej wyglądać i nie odczuwać zmęczenia na twarzy? Używacie go?

opinie o lekach
    Gość

Odp: zmęczenie - bezsenność

Szukaj przyczyny problemu, a nie sposobu poprawy wyglądu.. jeśli chcesz przestawić swój zegar biologiczny, to skuteczna jest melatonina. Bierze się ją przez kilka kolejnych nocy, nie zbyt długo!
    Ostatnio edytowane przez opinie o lekach ; 17-11-15 o 02:07

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

a dbasz o higienę snu? powiem szczerze, że ja odkąd staram się dbać o warunki przy zasypianiu to lepiej się wysypiam. pomyśl o tym, a balsam swoja drogą też się na pewno przyda moja znajoma go ostatnio zachwalała, że skóra dużo lepiej wygląda i po pierwszym użyciu jest dobrze nawilżona i napięta. z tego co wiem można dostać darmowe próbki, więc spróbuj sobie na własnej skórze

Obserwator Avatar Fart
    Siła Reputacji
    0

Może warto poradzić się lekarza? Preparaty z melatoniną lub jakieś ziółka. Zrezygnuj z późno popołudniowej kawy i herbaty.

Początkujący Avatar sakuranna
    Siła Reputacji
    0

Przeważnie najprostsze rozwiązania są najskuteczniejsze
    Pij melisę przed zaśnięciem, nie najadaj się na noc (najlepiej nie jedz przez 3h przed zaśnięciem) a w dzień pij dużo wody (może to nie ma dużego wpływu na bezsenność, ale z pewnością usprawnia organizm)
    Co do kremu się nie wypowiem, bo nie stosowałam

Początkujący
    Mieszka w
    Szczecin
    Siła Reputacji
    0

Wydaje mi się, że nawet najlepszy balsam nie ukryje nieprzespanej nocy... jak nie możesz zasnąć to oprócz melisy czy rumianku mogę polecić coś, żeby całkiem się wymęczyć - może jakiś sport na wieczór, może spróbujesz jogi?

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Mi się w nowym miejscu zawze kiepsko śpi, nawet jak jestem padniety to w nocy nie mogę zasnąć, macie na takie coś swoje sposoby??

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Balsam raczej moze skorygować chwilowe problemy z brakiem snu, ale działa powierzchownie. Tobie potrzebna konkretna analiza i znalezienie przyczyn takiego stanu.

olgaa
    Gość

Moim zdaniem powinnaś walczyć z problemem ze snem, a nie maskować skutki. Ja kiedyś po przeprowadzce miałam problem ze spanie. Brałam wtedy ziołowe tabletki sen. Brdzo mi pomogły, zaczęłam się normalnie wysypiać i rano byłam wypoczęta.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 06-09-18 o 17:47 Powód: wycięty spam

givemeabreak
    Gość

Polecam jakieś wakacje na odprężenie i zmycie z siebie warstwy tapety. Świeże powietrze, może góry powinno pomóc. Siedzenie przed monitorem czy telefonem odpada.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia