zmęczenie - bezsenność - Strona 2
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16
    Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Odp: zmęczenie - bezsenność

Wakacje to na pewno jedna z najlepszych możliwych opcji na odprężenie dla człowieka !

Aleksandra1501
    Gość

a moze do jakiegos specjalisty trzeba sie wybrac, moze jakis skuteczny psychoterapeuta z Warszawa Mokotów pomoze w rozwiązaniu problemy
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 03-04-19 o 20:55 Powód: usunię ty spam

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Może być dużo przyczyn takiego problemu. Trzeba zadbać o czystą pościel, o tryb życia, szczegolnie wieczorem. Dwie godziny przed snem najlepiej odkładać telefon i poczytać lub medytować. Odżywianie ma znaczenie. Starać się ograniczyć w słodyczach oraz alkoholu. Szczególnie przed snem. Starać się nie jesć 3 godziny przed pójściem spać. A na kolacje polecam białko i warzywa. Nie pić dużo płynów przed snem. Jeżeli to wszystko nie pomoże no to do lekarza. Kremy mogą pomoc ale to nie będzie długotrwały efekt.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Na bezsenność znajoma, która miała taki sam problem poleciła mi naturlane suplementy i zmianę pościeli, kupiłam świetną poduszkę z gryką - https://alchemista.pl/kategoria-produktu/dobry-sen/, okazało się to bardzo pomocne.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Na stronie https://ewarszawa.com.pl/zdrowie/co-to-jest-glutation macie mnóstwo artykułów które dotyczą zdrowia i suplementacji. To ciekawy i pomocny blog. Warto tam zerknąć i poczytać wpisy chociażby o tym czym jest i jak działa glutation.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Refleksologia na bezsenność w ogóle mi nie pomogła. Niektórzy na forum polecali alkohol, nie wiem czy pisali żartem czy serio, ale to po pierwsza droga do choroby i co prześpisz ile ? może z 3 godziny a rano kac… źle się czujesz. Nie kombinując poszedłem po poradę do kogoś kto w moim kręgu jest znany z rozwiązywania zawiłych schorzeń i dolegliwości taka nasza uzdrowicielka tak się śmiejemy ale wiedzę ma ogromną na temat ziół . Ta znajoma zaczeła coś mówić abym spróbował leczniczych konopi ku mojemu zdziwieniu odesłała mnie do Konopnej Farmacji w Poznaniu.Coś już tam wcześniej czytałem o tego typu produktach, ale nie podchodziłem do tego zbyt poważnie. a więc zawitałem w tym sklepie. Miłym zaskoczeniem dla mnie był ogromny wybór produktów i te na bezsenność miały swoją osobną półeczkę. Po rozmowie zaproponowano mi zacząć od suszu konopnego jako naparu do picia i stosowanie 5 % CBD. Brałem przez około miesiąc i tylko wieczorem, najpierw szklanka naparu i potem 2-3 krople tego olejku. Jak dziecko zasnałem już po pierwszej dawce, a po tygodniu miałem już unormowany tryb snu, nie tak jak zazwyczaj, że 2h spałem i pobudka, tutaj bite 7h śpię , wstaję czasem nawet przed budzikiem wyspany . Mam teraz przerwę od tego, jest dobrze, ale jak będzie trzeba to zastosuje ponownie.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia