Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Feromony

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Feromony

Witam. Chciałbym tutaj podyskutować o feromonach. Jakiś czas temu wyczytałem w kilku miejscach, że mogą byc bardzo skuteczne przy podrywie tak wiec zastanawiam się czy sobie ich nie sprawić. Czy ktoś z Was moze miał do czynienia z nimi? Jakie konkretnie feromony możecie mi polecić? Jest tego sporo ale mam świadomość,że wiele z nich jest jedynie wodą z dodatkiem feromonów a sam chciałbym kupić sobie jakieś porzadne, skuteczne feromony.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Odp: Feromony

Jeżeli chodzi o zapachy z feromonami to chyba jest coś na rzeczy. Mówi się, że zapachy piżmowe mają w sobie coś z feromonów. Interesuje się tamatyką perfum i nawet już testowałam kilka zapachów. Wg mnie działa to na facetów. Po prostu to widać. Widać, że facet jest wyraźnie zainteresowany, spogląda zalotnie i te sprawy. Myślę, że w przypadku mężczyzn też znalazłyby się takie perfumy które są swoistymi wabikami.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 18-09-15 o 18:50

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Odp: Feromony

Cytat Napisał Julia Mroczek Zobacz post
    Jeżeli chodzi o zapachy z feromonami to chyba jest coś na rzeczy. Mówi się, że zapachy piżmowe mają w sobie coś z feromonów. Interesuje się tamatyką perfum i nawet już testowałam kilka zapachów. Wg mnie działa to na facetów. Po prostu to widać. Widać, że facet jest wyraźnie zainteresowany, spogląda zalotnie i te sprawy. Myślę, że w przypadku mężczyzn też znalazłyby się takie perfumy które są swoistymi wabikami.
    Zapoznałem się trochę z tematem. Na forach o feromonach polecają sobie kilka rodzajów feromonów. Pheromone essence, Love Desire, Sexual Attraction. No trochę tego jest. Pytanie tylko które kupić. Oraz jakie mają działanie. Niby w składzie jest ten androstenon oraz androsterol, które odpowiadają za powodzenie ale jakie naprawdę jest ich działanie.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia