Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
    Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Jak można tanio przelać pieniadze z Polski do UK

Witam. Początkowo myślałem,że nadam po prostu zwykły przelew bankowy ale jak zauwazyłem ile mój bank sobie za to woła to zrezygnowałem.Za głupi przelew chcą ponad 50 zł. Dodatkowo podejrzewam,ze nie ma tam takiego korzystnego przewalutowania jak w kantorze i bank będzie chciał sobie na tym zarobić. Mam do przelania 3000 zł.Może jakaś dobra dusza tutaj podpowie w jaki sposób można tanio przelać te pieniadze ? Jeszcze nigdy tego nie robiłem tak wiec nie mam w temacie rozeznania.

karczoch
    Gość

Odp: Jak można tanio przelać pieniadze z Polski do UK

Hej, ja mieszkam w Anglii już kilka lat i najpierw przesylalem pieniądze do Polski przez Tonio, później znalazłem sami swoi przekazy pieniężne a teraz używam Azimo. Najlepszy kurs dają i generalnie duuuża firma to jest.

Placebo87
    Gość

Cytat Napisał karczoch Zobacz post
    Hej, ja mieszkam w Anglii już kilka lat i najpierw przesylalem pieniądze do Polski przez Tonio, później znalazłem sami swoi przekazy pieniężne a teraz używam Azimo. Najlepszy kurs dają i generalnie duuuża firma to jest.
    Azimo to przelew za 2,99, więc trochę drogo. Poza tym z kursem też u nich różnie. Ja polecam Tobie sprawdzić SPAM Dobra, polska firma z 10 letnim doświadczeniem. W ogóle bardzo dobra obsługa klienta i wszystko jest mega proste. Przelewy są u odbiorcy w max 24h. 1 i co 10 przelew masz za darmo, a poza tym jedynie 2 funty i to niezależnie od wysyłanej kwoty.

Mają fajny program poleceń, masz 10 funtów od każdej poleconej osoby, to jest spoko.

Sprawdź sobie jeszcze opinie o nich i wypróbuj. Przekonasz się, że to świetna firma )
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 07-04-16 o 19:30 Powód: spam

mmllmm
    Gość

Czy Paypal nadaje się do takich transakcji?

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Załóż po prostu konto walutowe.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia