Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
    malek8
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Problem z zębami

Od kilku miesięcy moje zęby są żółte. Wyglądają bardzo źle, dlatego jak najszybciej chcę coś z tym zrobić. Poradzicie coś?

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Odp: Problem z zębami

Są rózne metody wybielania, najpopularniejsze to chyba laserowe. Ja nie miałem z tym problemu, ale wiem, że kilku znajomych na to chodziło i chwaliło sobie.

Początkujący
    Mieszka w
    Szczecin
    Siła Reputacji
    0

Najbezpieczniej skonsultować się z dentystą - nieważne czy ostatecznie zdecydujesz się na wybielanie domowe czy w gabinecie, przed takim zabiegiem warto sprawdzić stan zębów, żeby sobie nie narobić więcej szkody niż pożytku.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Dokładnie jak wyżej nikt tak nie doradzi jak stomatolog. Niektóre wybielacze strasznie niszczą szkliwo więc trzeba naprawdę się zastanowić czy warto.

Ajlar
    Gość

Ja zawsze zanim cokolwiek sama zrobię z zębami to idę po poradę do dentysty. Mam zaufany gabinet (nieopłacona i nieoznaczona reklama) i korzystam tylko z ich usług.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 07-04-16 o 20:37 Powód: nieopłacona i nieoznaczona reklama

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Jeśli wybielanie to wyłącznie w profesjonalnym gabinecie. Nie kupuj żadnych cudownych specyfików na necie, bo jeszcze zniszczysz szkliwo. Zawsze przerażają mnie ludzie, którzy kupuja takie cuda na chińskim alli...

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia