Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
    Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Gdzie drukować materiały reklamowe?

Gdzie drukujecie materiały reklamowe? Niby jakieś plakaty czy ulotki mogę samodzielnie, ale już większe bannery nie bardzo...

Marcin Nejtar
    Gość

Odp: Gdzie drukować materiały reklamowe?

Ja zamawiam w drukarni reklamowej. I do tego przez internet. Dzięki temu mam tanio i dobrze, bo jakość mają naprawdę dobrą.
    Kiedyś miałem zamiar zamówić je w agencji reklamowe, ale jak porównałem ceny, to ponad 300% drożej to wychodziło, więc mam gdzieś taki interes. Zamówiłem w (wycięta nieopłacona reklama drukarni - zapraszamy do skorzystania z reklamy płatnej) i powiem ci, że nie żałuję.
    Teraz regularnie tam składam zamówienia. Do tego za pierwszym razem dostałem gratis projekt i to całkiem dobry, nie wiem, czy ta agencja zrobiłaby lepszy. Więc jeśli też nie lubisz przepłacać, to od agencji trzymaj się z daleka.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 24-09-15 o 20:30

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Myślę, że może ci się przydać ten artykuł: https://www.grafikaidruk.pl/artykul/...plakaty-102249 - tu fajnie jest opisane jak tanio i szybko drukować plakaty. My z rad w nim zawartych skorzystaliśmy i dobrze na tym wyszliśmy. Ogólnie oni mają także wyszukiwarkę firm, więc bez problemu znajdziesz tam dobrą drukarnię.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www a dowiesz się więcej ... https://wedo.pl/darmowy-audyt-seo/

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Materiały reklamowe wielkoformatowe, ale też mniejsze formy reklamy, grafiki, czy nadruki reklamowe wykonuje nam jedna drukarnia od lat. Korzystamy z usług firmy PrintShop Kuźnia https://www.kuzniaprint.pl/oferta . Lepiej nie mogliśmy trafić, bo ich wydruki stoją na bardzo wysoki poziomie, są zawsze odpowiednio wykonane, nic nie jest rozmazane, itp. Do tego są rzetelni, bo realizują zlecenia terminowo, nieważne jak są skomplikowane. Mają konkurencyjne ceny, opłaca się nawiązać z nimi współprace, polecam.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Jeżeli chodzi o sprawdzoną drukarnię, która wykona dla Ciebie materiały reklamowe to zdecydowanie polecam https://strefaxero.pl/, świetna jakość usług i bardzo szybka realizacja zleceń.

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Ulotki, czy banery reklamowe, a także inne wydruki wykonuje nam jedna firma. Korzystamy z usług Drukarni-Wydawnictwa Edytor z Dolnego Śląska. Ich oferta usługowa jest bardzo szeroka, bez problemu realizują każde nasze zlecenie, nawet bardziej skomplikowane. Można się z nimi z łatwością dogadać, co do jakości wydruków, to nigdy nie ma się, o co martwić, bo firma wykonuje zlecenia bardzo rzetelnie i ta jakość jest najwyższa możliwa.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Z jakiej formy reklamy korzystacie w przypadku Waszego biznesu i dlaczego?

doradca kredytów hipotecznych

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia