Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
    Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Exclamation Jak "odwszawić" Firefoxa?

Witam, proszę o pomoc bardziej zaawansowanych w sprawie naprawy przeglądarki.
    Miałem zainstalowany dodatek do Firefoxa "Ad fender", zgłosił dostępność aktualizacji więc mu pozwoliłem.
    No i zaczęły się problemy. W czasie aktualizacji zainstalowała się wyszukiwarka mystartsearch i ustawiła jako domyślna.
    Jako strona startowa wyskakuje mi mystartsearch.com.
    Ręcznie usunąłem ją z wyszukiwarek Firefoksa, ustawiłem od nowa moją stronę startową ale to nic nie pomogło.
    Po każdym uruchomieniu Przeglądarki znowu mi wyskakuje strona mystartsearch.com.
    Czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć jak się tej zarazy pozbyć.
    W ostateczności mógłbym od nowa zainstalować Firefoxa ale mam zbyt dużo do stracenia (foldery, ulubione, hasła,dodatki, wtyczki, itp.), aby się na taki krok zdecydować,
    chyba że jest sposób na zapisanie danych przeglądarki aby potem do nich można wrócić.
    Będę wdzięczny za każdą pomoc.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Odp: Jak "odwszawić" Firefoxa?

A usunąłeś wspomniany dodatek? jak nie to zrób to, a jak tak to tutaj masz informacje krok po kroku jak "naprawiać" przeglądarkę

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Odp: Jak "odwszawić" Firefoxa?

Dziękuję za szybką odpowiedź.
    Pierwsze co zrobiłem to właśnie usunięcie dodatku.
    Okazuje się jednak, że czasem wystarczy trochę pomyśleć.
    Udało mi się rozwiązać problem samemu a tkwił on nie w przeglądarce a w zainstalowanym oprogramowaniu.
    Z poziomu panelu kontrolnego/programy i charakterystyki znalazłem zainstalowany program "mystartsearch".
    Po jego odinstalowaniu problem z przeglądarką się rozwiązał.
    Dziękuję jednak za linka do diagnostyki Firefoxa, bardzo przydatny chociaż w większości dotyczy starszych wersji ale da się zastosować i do F.42.
    Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam
    Rubio.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Tagi dla tego tematu

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia