Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: CouchSurfing

Początkujący
    Mieszka w
    Gdynia
    Siła Reputacji
    0

CouchSurfing

Couchsurfing to ciekawy sposób na podróżowanie. Polega na nocowaniu u tzw. 'tubylców' , w prywatnych mieszkaniach po wcześniejszym umówieniu się przez internet, lub rzadziej poprzez znajomych.
    Próbował ktoś tak podróżować? Dużo można zaoszczędzić? Czy poznaliście jakiś szczególnie ciekawych ludzi, o których można opowiedzieć? A może spotkało was coś nieprzyjemnego/ niebezpiecznego?

Ciekaw jestem, bo chciałbym latem odbyć podróż w ten sposób.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Odp: CouchSurfing

Podłączam się pod wątek:-). Macie jakieś doświadczenia?

Początkujący
    Mieszka w
    Szczecin
    Siła Reputacji
    0

Ja nocowałem kiedyś w Berlinie u znajomych znajomych znajomych bardzo fajna sprawa, pomogli mi poznać stolicę Niemiec zupełnie z innej strony. Nocowaliśmy z 2 znajomych w zamian za codzienny, pyszny, polski obiadek

Początkujący Avatar elGonzo
    Siła Reputacji
    0

Ja nocowałem w Edynburgu i Berlinie na Couchsurfingu. Było całkiem miło, jednak musisz się dostosować do planu dziennego hostów. Z tego względu Couchsurfing jest bardzo fajny, ale mimo wszystko lepiej jest nocować gdzieś niezależnie i w ciągu dnia spotykać się z innymi Couchsuferami, aby zobaczyć okolice, pójsć na piwko itd.
    elGonzo

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia