Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
    Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Mazda CX-5 - najlepszy dla najlepszych

samochód marzeń, a po jezdzie testowej tylko utwierdziłem się w tej kwesti i przy okazji dowiedziałem wielu ciekawych rzeczy na temat samochodu

1. trójwarstwowy lakier Soul Red wyróżnia się zastosowaną w nim dodatkową warstwą potęgującą wrażenie niezwykłej głębi koloru i to w zależności od kąta widzenia, zauważyć można wyraźną różnicę między
    obszarami oświetlonymi i zacienionymi - prawda to prawda, w słoneczny dzień to wspaniale się potęguje

2. napęd na cztery kółka nie tylko potęguje właściwości jezdne samochodu, zapewniając łatwość dojazdu w miejsca niedostępne dla zwykłych samochodów, ale także zwiększa bezpieczeństwo poruszania się po
    zwykłych drogach, zwłaszcza w trudnych warunkach pogodowych jezdziłem po oblodzonej trasie i coś w tym jest

także samochód idealny w każdym calu
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 20-12-15 o 14:15

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Odp: Mazda CX-5 - najlepszy dla najlepszych

Ja marze też o mazdzie ale o cx-3, byłam na jeżdzie próbnej i jest moc Do tego całkiem niskie spalanie i szereg nowych technologii, zaawansowane systemy bezpieczeńswa, m.in. ostrzega przy cofaniu, monitoruje martwe pole itp.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia