Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
    Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Wycieraczki do forda

Jakie wycieraczki są najlepsze do forda, szukam jakieś w dobrej cenie polecicie coś? Chyba już najwyższy czas zmienić na wiosnę nowe bo te po zimie się już nie nadają.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Odp: Wycieraczki do forda

Poszukaj może na allegro, ja tam kiedyś kupowałem akcesoria do mojej Hondy i się nie zawiodłem, bez problemu znalazłem to co mnie interesowało

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

a nie lepiej na jakiś szrot podjechać? na pewno będą mieli

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Przecież nie musisz kupować oryginalnych z ASO ani jakiś używanych ze szrota. Jest tyle zamienników, które nie są wcale gorsze. Musisz tylko mieć dopasowane do rozmiaru obecnie używanych. (spam) ma u siebie na stronie fajny konfigurator. Podajesz markę, model, rocznik i widzisz czy ich wycieraczki pasują do Twojego samochodu. Prosto i przystępnie. Ja mam fiestę VI i do mnie mają akurat wycieraczki (pełen komplet na tył i przód), który do tej pory sprawdza się.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 17-04-17 o 21:24 Powód: spam

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Jeśli chodzi o wycieraczki do Forda to ja polecam wycieraczki samochodowe Bosh - https://sambert.pl/wycieraczki-i-spryskiwacze. Ja osobiście odradzam kupowania czegokolwiek na allegro - pełno tam oszustów. A sklep Sambert jest sprawdzonym i niezawodnym sklepem ! Często tam kupuję części samochodowe do mojego auta. Oferowane na stronie wycieraczki są do pojazdów wszystkich popularnych marek samochodów, m.in. Skoda, Toyota, Volkswagen, Opel, Renault, Nissan, Ford, Fiat, Audi, BMW.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia