Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19
    kow_da
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Jaką ocenę wystawiacie Rządowi Pani Szydło?

Wystawiamy ocenę Rządowi Pani Szydło. Który z Ministrów Państwa zdaniem zasługuję na 6 a który na dwóję. Moim skromny zdaniem wiele obiecywano a do tej pory dokonano niewiele. Plus dla Pana z resortu MON-u.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Odp: Jaką ocenę wystawiacie Rządowi Pani Szydło?

Zarówno rząd jak i prezydent są tylko biernymi wykonawcami woli J Kaczyńskiego, generalnie za całokształt 0 z minusem, powodem jest np jawne łamanie konstytucji. Z taką polityką jaką prowadzimy obecnie niedługo będziemy Koreą północną, a nie stop oni mają atomówki a my nie.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał sig Zobacz post
    Zarówno rząd jak i prezydent są tylko biernymi wykonawcami woli J Kaczyńskiego, generalnie za całokształt 0 z minusem, powodem jest np jawne łamanie konstytucji. Z taką polityką jaką prowadzimy obecnie niedługo będziemy Koreą północną, a nie stop oni mają atomówki a my nie.
    Ci którzy rezygnują z Wolności w imię odrobiny tymczasowego bezpieczeństwa, nie zasługują na żadne z nich.

Potrzebujemy silnego wodza i partie która zadba o interesy POLAKÓW. A nie wazeliniarzy jak Tusk i spółka z PO.

Dobrze ze sprzeciw był jasny i bez zbędnej wazeliny wobec przyjęcia imigrantów za to duży plus.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Silny wódz ma dość odwagi żeby osobiście stanąć na czele państwa. Patrz np Putin, na przemian prezydent i premier. U nas niestety niema nawet kandydatów na silnego wodza. A szkoda, bo faktycznie by się przydał.

Co do cytatu z wolnością i bezpieczeństwem, patrz ustawa o inwigilacji, autorstwa obecnego rządu. Jest z nim jawnie sprzeczna.
    Ostatnio edytowane przez sig ; 17-03-16 o 19:07 Powód: coś mi pozamieniało spacje na *, dopisałem też coś na końcu.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał sig Zobacz post
    Silny wódz ma dość odwagi żeby osobiście stanąć na czele państwa. Patrz np Putin, na przemian prezydent i premier. U nas niestety niema nawet kandydatów na silnego wodza. A szkoda, bo faktycznie by się przydał.

Co do cytatu z wolnością i bezpieczeństwem, patrz ustawa o inwigilacji, autorstwa obecnego rządu. Jest z nim jawnie sprzeczna.
    Ustawa Policyjna byłą autorstwa PO PIS ja tylko zdetonowało....

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Pytanie otwarte. Za wcześnie mówić o efektach pracy. Jak na razie, mając elektorat w pokoleniu ludzi starszych, robią majstersztyk z młodszym pokoleniem, dając 500 złotych na dziecko. Następna kadencja wygrana ? Oby im noga się nie poślizgnęła na trybunale Konstytucyjnym...

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Z tym 500 zł na dziecko to się*może w tym roku skończyć, bo na przyszłoroczne wypłaty może już braknąć kasy. Coś mi się obiło o oczy że jest finansowany z jednorazowych wpływów typu przetarg na częstotliwości LTE.

Początkujący
    Mieszka w
    Gorzów
    Siła Reputacji
    0

Też słyszałam, że w następnych latach może zabraknąć pieniędzy na wypłaty 500+. Na razie rządowi idzie bardzo słabo ale lepsze to niż rządy poprzedniej ekipy.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Skoro jawne łamanie konstytucji zarówno przez prezydenta jak i premier oraz otwartą wojnę z trybunałem strzegącym tejże nazywasz krokiem w dobrą stronę*to o co oskarżasz poprzedni rząd? Do tego dochodzi uznanie Kamińskiego za winnego bez prawomocnego wyroku sądu (niewinnego z definicji nie da się ułaskawić). Nie żebym był fanem Tuska, jak dla mnie jedynym premierem który zrobił*coś dobrego dla tego kraju był*prof Balcerowicz, jako jedyny myślał w kategoriach dłuższych niż*"byle do najbliższych wyborów, a potem choćby i bankructwo", ale takie prawdziwe a nie kryzys jak w Grecji. Szkoda że brakło mu czasu na rozmontowanie piramidy finansowej zwanej Zakładem Utylizacji Szmalu. Teraz już pewnie za późno żeby ratować system emerytalny.

ps tak kiepskiego rządu jak obecny nie mieliśmy chyba w żadnej RP. No ale cóż Polską rządzi człowiek który na ważne stanowiska powysyłał kukiełki, wiec sam za nic nie odpowie.

Ocenę bardzo negatywną. Ok wcześniejsze rządy też nie były najlepsze, ale to co ten wyprawia to mam wrażenie, że on robi wszystko na złość nam Polakom. Co chwilę udowadnia nam to. Teraz oberwie się kobietą. Mnie najbardziej wkurza, że cały rząd i prezydent to cą marionetki w rękach jednej osoby. Nikt nie jest w stanie się mu sprzeciwić. Jak Polacy mogli być tak ślepi i dać władzę absolutną PIS?

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia