Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 37 z 37

Siła Reputacji
    0

Odp: Jeśli wakacje w Polsce to gdzie?

Witam wszystkich serdecznie

Mieszka w
    Poznań
    Siła Reputacji
    0

Moje ulubione miejscówki w Polsce to Jura Krakowsko-Częstochowska, Pieniny oraz Bieszczady. Ale jak Polska długa i szeroka każdy znajdzie coś dla siebie.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Jak wakacje w polsce to w Warszawie się duużo dzieje, wtedy polecam wpaśc do hostingwarsaw.com mają pokoje do wynajęcia na noce w samym centrum miasta w fajnych spokojnych lokalizacjach i z tamtąd zwiedzać sobie dookoła, dużo atrakcji kulturalnych, klubów parków i natury w środku europejskiej stolicy. bardzo fajne miejsce zwłaszcza żeby wpaść z dziewczyną czy chłopakiem na wyjazd.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

mazury morze góry bieszczady, jest tak wiele miejsc w polsce ze mozna jezdzić co tydzień

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Jak dla mnie najlepiej jest postawić na pokoje hel w https://piesmorski.pl/ . Jest to najlepsze miejsce by spędzić świetnie czas z rodziną i odpocząć. Do centrum Helu jest bardzo blisko, więc warto wybrać ten pensjonat

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

W sumie trudno odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ mamy wiele pięknych klimatycznych miejsc, gdzie warto się wybrać. Ja przykładowo powoli szykuje się do Pogorzelicy. Znajomy polecił mi to miejsce mówiąc, że jest tam ładnie i całkiem spokojnie. Nawet polecił mi super SPA hotel Sandra. Także szykują się udane wakacje.

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

My lubimy klasyczny wypoczynek nad jeziorem w domkach. Jeździmy zatem rodzinnie do ośrodka Riviera w Krasnem. To miejsce pod Lublinem, które jest bardzo fajnie zorganizowane. Atrakcje dla siebie znajdzie tam każdy, kto lubi aktywnie spędzać czas lub po prostu odpoczynek na plaży, czy na spacerach w lesie. Ja uwielbiam kąpiele w jeziorze, a tam jest czysta woda, więc pływa się jeszcze przyjemnej . Cenowo się opłaca, polecam gorąco.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia